معرفی کتاب حکایت آنکه دلسرد نشد مارک فیشر

معرفی کتاب حکایت آنکه دلسرد نشد مارک فیشر : مارک فیشر معتقد است انسانهای فوق العاده، چنان زندگی می‌کنند که گویی نه تنها زندگی خود، بلکه چندین زندگی دیگر را هم درون خود دارند. این است که بعضی از نوابغ از همان کودکی، بلوغ خود را آشکار می کنند. در واقع آنها خود را از زندگی‌های قبلی برای این زندگی آماده کرده‌اند و گاهی حتی از چندین زندگی قبل این کار را آغاز کرده اند. این کتاب داستان جوانی را بیان میکند که با مشکلات و انتخاب‌های گوناگونی روبرو می‌شود ولی هر بار راهی را پیدا می‌کند که از آن مرحله عبور می‌کند.او بدنبال ثروتمند شدن با مردی عارف و فیلسوف آشنا می شود که رموز موفقیت را به او می آموزد.جان بلیک که  چند سال است در شهرنیویورک برای یک موسسه تبلیغاتی کار مــی کند. در زمینه نوشتن متن روی تصاویر تبلیعاتی تبحرخاصی داشت .ولیکن به علت تنهایی و دلسردی ازکار یکباره تصمیم گرفت از غالب یک کارمند بیرون آمده به رویای خود که تأسیس یک موسسه تبلیغاتی مستقل بود جامه عمل بپوشاند.

اگر بخواهی در تجارت یا هر کار دیگر غرق شوی باید نیروی مشاهده و منطق خود را قوی تر کنی.خیلی از میلیونرهایی که من می شناسم سوالی را که از تو کردم می توانند به سادگی جواب دهند. حتی اگر چیزی دربارۀ باغبانی و گلکاری ندانندمردم موفق جزئیات را می بینند و اصولی را کشف می کنند که دیگران قادر به کشف آن نیستند و اینست که مردم عادی فکر می کنند آنها خوش اقبال هستند در حالی که آنها فقط قوانینی را به کار می برند که بسیار دقیق اند.

این کتاب درس‌هایی برای رسیدن به موفقیت و ثروت را دربردارد.همین دانستن این که چه می خواهی و این باور درونی را داشتن گامی است مثبت. اما اگر بخواهی به مقصد برسی نیاز به شجاعت داری. باید جسارت داشته باشی تا آنچه هستی، شوی. زیرا هیچ کس این کار را برای تو نخواهد کرد، و اگر خود این کار را نکنی، هر قدر ظاهرآ موفق باشی، هر اندازه نعمتهای مادی برای خود فراهم کنی همیشه در درون نوعی احساس شکست خواهی کرد.

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۲۰ ۲۲:۳۷:۴۰ +۰۰:۰۰دی ۲۵ام, ۱۳۹۶|معرفی کتاب|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.