معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی : ‫این کتاب کوچک، داستانی قوی و بکر، داستانی که یکی از سودمندترین حقایق را آشکار می‌کند، بر ما عرضه می‌کند. شاید داستان، ظریف‌ترین صورت برای بیان این حقایق باشد. زیرا در سادگی کودکانه‌ی داستان، می‌توانیم با سادگی کودکانه‌ی ذهن نیمه‌هشیارمان، به‌‏طور مستقیم رابطه برقرار کنیم، و در زندگی‌مان دگرگونی‌های مثبت فراوان و عظیم بیافرینیم.

در این کتاب داستان فردی را روایت می کند که رازهای ثروت را از یک میلیونر یاد می گیرد. در ابتدای کتاب همراه با شخصیت داستان کلافه می شوید و حتی ممکن است از ثروتمندان بدتان بیاید. زیرا که رازهای بسیار ساده ای را بیان میکند که تعجب می کنید مگر می شود؟

حکایت دولت و فرزانگی کتابی است که دران مارک فیشر با داستان زیبا و خواندنی اش که سراسرش پر ازنکته و درس برای ثروتمند شدن است  ما را به دنیای ثروت و دولتمندی دعوت میکند.حکایت این کتاب حکایت جوانی است که از زندگی حال خود و ازشرایط نامطلوب خود به تنگ امده است و بدنبال ثروت و دولت است که عموی این فرد اورا به سراغ فردی دولتمند که آنی نام دارد میفرستد.خواندن این کتاب بسیار ارزشمند برای کسانی که به تنگ امده اند و ثروت را میطلبند توصیه میشود.

از شرایط و راه های ثروتمند شدن خواستن است.هر آنچه را بخواهید همان را به همان اندازه که مشتاق آن هستید طلب میکنید و أآن را بسوی زندگی خود میکشانید.یکی دیگر از اهرم های ثروت و دولتمندی رویا پردازی است ,خیلی از اتفاقات خوبی که هنوز برای ما رقم نخورده است را با رویا پردازی های منفی از زندگیمان دور میکنیم و غم ها را درو میکنیم.

این کتاب ۱۲۰ صفحه ای که که سرعت خوانده می شود سرشار از نکات قابل تامل است.

مهمترین نکاتی که در این کتاب یافت می شود :

  • تعهد به آنچه که می گوییم و متعهد می شویم.
  • پیگیری کار
  • قدرت کلمات
  • قدرت تجسم و شکستن قفل های آن هست.

مهمترین نکته ای که در کتاب هست این است:

که زمانی که می خواهی به هدفی دست پیدا کنی باید به طور کامل به آن متعهد شوی.

مثل چک یا سفته ای که آنرا امضا می کنی از دسترس ات خارج می شود. یا باید به قولت عمل کنی یا عواقب آنرا بپذیری.

 مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۲۰ ۲۲:۲۸:۱۸ +۰۰:۰۰دی ۲۵ام, ۱۳۹۶|معرفی کتاب|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.