معرفی کتاب زندگی بی حد و مرز نیک وی آچیچ

معرفی کتاب زندگی بی حد و مرز نیک وی آچیچ : کتاب زندگی بی حد و مرز اولین کتاب نیک وی آچیچ است.

این کتاب در ۱۲ فصل نوشته‌شده و گوشه گوشه آن نشان‌دهنده روحیه و انگیزه یکی از عجیب‌ترین انسان‌هایی است که امروز در عنفوان جوانی به سر می‌برد و با نیرویی روانی و انگیزشی، به دیگران روحیه و امید می‌بخشد.بدون شک یکی از شگفت انگیزترین انسان های روی کره زمین است. نیک علاوه بر سخنرانی های بسیار زیادی که در سراسر جهان انجام می دهد اکنون به عنوان نویسنده هم فعالیت می کند و تا کنون دو کتاب منتشر کرده است.

این کتاب در ۱۲ فصل به شرح زیر نوشته شده است:

 1. اگر در زندگی تو معجزه ای رخ نمی دهد
 2. نه دست، نه پا و نه محدودیت
 3. دلی سرشار از ایمان و اطمینان
 4. وجود به طور کامل ناکامل خود را دوست بدار
 5. ما هیچ، ما نگاه!
 6. بی دست و بی پا، اما نه بی آزار و اذیت
 7. بجنب! آیا صبح نزدیک نیست؟
 8. ریشه در خاکی تازه
 9. کم و بیش، به دیگران اعتماد کن
 10. شیفته فرصت های برابر
 11. دیوانه دیوانگی
 12. رسالت تو بخشش است

در هر فصل ماجراهایی جالب و خواندنی از زندگی نیک را می خوانیم. اینکه او چطور با مشکلات دست و پنجه نرم می کرد و چطور توانست به سخنرانی بزرگ تبدیل شود.

قبل از هرچیزی باید اشاره کنم که نگارش این کتاب بسیار ساده و روان است. و نیک ماجرای زندگی خود را بدون هیچ پیچ و خمی تعریف می کند.

هرچند که کتاب یک تم انگیزشی نیز دارد اما بیشتر زندگی خود نیک الهام بخش می باشد.

هنگامی که به مطالعه کتاب می پردازید متوجه می شوید که نیک چقدر از نظر روحی و روانی خودش را تقویت کرده است تا بتواند از پس مشکلات بر آید و بعد احتمالا به زندگی خود نگاه می کنید که چطور بعضی وقتها خیلی زود تسلیم می شوید.

شاید قسمتی از کتاب که در ذهن همه خواننده ها باقی بمونه آن جاست که نیک با پسر قلدر مدرسه دعوای حسابی راه میندازه. باورتون میشه؟ نیک بی دست و پا و دعوای حسابی؟

وی آچیچ یک آدم بسیار شوخ طبع نیز می باشد و در تمام سخنرانی هاش از شیرین کاری های خودش تعریف می کند که این موضوع را در کتاب هم می توانید مشاهده کنید. چه خوب است که با خواندن این کتاب ما هم زندگی بی حد و مرز را تجربه کنیم.

بدون شک هر کسی که این فرد را ببیند دوست دارد کتابش را هم بخواند. اما شاید این کتاب در میان نوجوانان و جوانان محبوب تر باشد.

کتابی خاص که به شرح زندگی و موفقیت‌های انسانی خاص اختصاص دارد که با وجود محدودیت‌ها و نقص‌های جسمی، به پیشرفت‌های خیره‌کننده دست یافته است. او درباره خودش می‌نویسد: «من بدون دست و پا به دنیا آمدم. اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر می‌کنم و به میلیون‌ها نفر الهام می‌بخشم تا با ایمان، امید، عشق و شجاعت خویش بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند.»

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۲۰ ۲۳:۱۶:۲۳ +۰۰:۰۰دی ۲۶ام, ۱۳۹۶|معرفی کتاب|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.