معرفی کتاب سعادت رندی گیج

معرفی کتاب سعادت رندی گیج :

بیش از ۱۵ سال است که رندی گیج به مردم کمک می‌کند که باورهای محدودکننده‌ خود را تغییر داده و به رؤیاهای خود دست یابند. داستان زندگی “از فرش تا عرش” او، از دوران زندان رفتنش تا امروز که میلیونری خودساخته تبدیل شده‌است، الهام‌بخش انسانهای بسیاری در سراسر جهان بوده‌است…”

تجربیات سازنده رندی در مورد غلبه بر فقر ، ترس و عدم اعتماد به نفس به شما کمک می کند تا قد رت حقیقی ذهن خود را در جذب و نگهداری موفقیت در زندگی تان درک کرده و آن را آشکار سازید .

موضوعش همان نام کتاب است؛سعادت. یعنی ثروت و تندرستی و شادی. شاید کسی پیدا شود که یکی یا دوتایش را داشته باشد. اما کم هستند آنها که هر سه را با هم دارند. نویسنده کتاب مدعی است که هرسه تایش را دارد. حالا واقعاً دارد؟ اگر کتاب را بخوانید یکی از سؤالهایی که جوابش را می گیرید همین است.

مثلاً می‌گوید که ۱۵ سال از زندگی‌اش را وقف یادگیری قوانین سعادت کرده‌است. می گوید که با عمل به این قوانین از خاک به عرش رسیده است. می‌گوید تا ۳۰ سالگی به هر کاری تن داده و هرتقلایی کرده و دست آخر به خاک سیاه نشسته و چند روزی به پایان زندگی و تمام امیدهاو ناامیدی‌ هایش باقی نمانده بوده که کتاب “راز توانگری” خانم کاترین پاندر را می‌خواند و قدم در راه سعادتمندی می‌گذارد و تا به امروز. روزگاری بیشتر از ۸دلار در بساط نداشته و حالا کفشی که او به پایش می‌کند ۴،۵ هزاردلاری قیمت دارد.

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۲۰ ۲۲:۵۰:۰۵ +۰۰:۰۰دی ۲۵ام, ۱۳۹۶|معرفی کتاب|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.