ویدئو انگیزشی داستان فوتبالیست

ویدئو انگیزشی داستان فوتبالیست یک داستان کوتاه و بسیار پند آموز از قدرت درونی تمامی انسان هاست که از آن غافل شده اند و همواره توانایی های خود را پایین تر از آنچه که هست می پندارند. با دنیای ثروت همراه باشید.
مطالب مرتبط:

يك ديدگاه

 1. فرینام شعبانپور آبان ۱, ۱۳۹۷ در ۱:۳۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  درود و عرض ادب فرینام شعبانپور هستم
  بسیارعااالی و آموزنده بود
  چیزی که جالب بود این بود که براک برای اینکه بهترین خودش رو ثابت کنه با وجود اینکه همبازیهاش باورش نداشتن تموم اون دردو رنج رو تحمل کرد و به جون خرید و کوتاه نیومد و تا آخرین لحظه تلاش کرد
  صحبت ها و دلگرمی های مربیش برای من مثل و نماد خدای درون بود که همیشه میخواد ما رو تشویق کنه و میگه میتونی موفق میشی تسلیم نشو خودتو دست کم نگیر کم نیار تو بهترینی و… همین دلگرمی های مربیش انرژی و انگیزشو برای رسیدن به موفقیت و پیروز شدن زیاد کرد که در نهایت تونست ثابت کنه و رو سفید میدون بشه
  دوستش جرمی هم نماد سخت ها و موانع های زندگی و شیطان درون ما بود که همیشخ میخواد کار ما رو سخت کنه و نزاره ما به هدف و موفقیت برسیم و همش سنگ جلوی راه موفقیت ما میندازه
  ولی ما دور راه بیشتر نداریم که باید انتخاب کنیم یا راه شر و غلط که به شکست و سرافکندگی منجر میشه یا مثل براک راه خیر و درست رو انتخاب کنیم که ما رو به موفقیت و سربلندی میرسونه! تشکر میکنم از اساتید گرامیم جناب استاد محمدی و جناب سالاری و تیم دنیای ثروت که این ویدئو تاثیر بر انگیر و پرمحتوا رو تهیه و در اختیار ما قرار دادند…موفق و سربلند باشید

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.