پادکست بهترین لحظه برای شروع

پادکست بهترین لحظه برای شروع : چه زمانی را برای تغییر انتخاب کنیم؟

در سال جدید چه تغییری در خود و زندگیمان ایجاد کنیم؟

ریشه و دلیل به تعویق انداختن برنامه ریزی هایمان و حتی انجام ندادن آهنها چیست؟

بهترین و مناسب ترین زمان میتوان تصمیمی را عملی کرد ، چه زمانیست؟

در زندگی هر شخصی زمانی فرا می رسد که تصمیم مهمی برای خود و آینده یا روابط و خیلی مسائل دیگر میگیرند و میخواهند برای بهتر شدن آن دست به تلاش بزنند.
تصمیماتی که برای هر فرد در برهه هایی از زمان میتواند متفاوت باشد.
مثلا فردی تصمیم میگیرد رفتار بد خود در روابطش با دوستان یا خوانواده را ترک کرده و آنها را به رفتار های پسندیده تغییر دهد یا شخصی تصمیم میگیرد با انجام یک سری فعالیت ها درآمد خود را افزایش دهد.
یا با فرا رسیدن سال جدید بسیاری تصمیم میگیرند کار های را که در سال گذشته به هر دلیل موفق به انجام آن نشدند را عملی کنند برای مثال کلاس هایی هنری یا آموزشی بروند ، ترفیع شغلی بگیرند ، به جای بخشوصی مسافرت کنند و…
شاید پیش آمده باشد که شماهم چنین تصمیم هایی در زندگیتان گرفته بوده اید اما زمان عمل به آن که رسید جا زدید!
سوالی که پیش میاید این است که چرا در زمان تصمیم گیری بسیار به انجام آن مطمعن هستیم اما به مرور زمان بهانه هایی مارا از انجام آن باز میدارند؟
چه اتفاقی میوفتد که بسیاری پای عمل که میرسد بهانه تراشی میکنند و در آخر هم دست به اجام آن نمیزنند؟

دانلود فایل صوتی بهترین لحظه برای شروع

توسط |۱۳۹۷-۵-۹ ۱۸:۰۰:۰۵ +۰۰:۰۰فروردین ۹ام, ۱۳۹۷|رشد فردی, شیوه های موفقیت, قانون ارتعاش, موفقیت, پادکست|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. izadin230 فروردین ۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۸ ب.ظ - پاسخ دادن

    فوق العاده بود

    متشکرم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.