پادکست تحلیل شکست یعنی پیروزی

پادکست تحلیل شکست یعنی پیروزی : چرا خیلی از افراد در زندگی با شکست مواجه می شوند؟

علت نرسیدن به خواسته ها در زندگی چیست؟

دلیل اصلی شکست و موفقیت انسانها در زندگی چیست؟

چطور اتفاقات و مشکلاتی که در زندگی پیش میاید را تحلیل کنیم؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که در زندگیتان اهداف و خواسته هایی را معین میکنید و انتظار دارید که خواسته هایتان را بدست آورید و یا برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان خودتان دست به کار شوید و خود را وارد راه های مختلف و پر پیچ و خم کنید اما در با روبرو شدن با مشکلات مختلف در آخر شکست را تجربه کنید و به خواسته و هدفتان بخاطر مشکلاتی که در مسیر پیش آمده نرسیده اید.
و این سوال برایتان پیش آمده که چرا من نمیتوانم موفق شوم و چرا من با وجود تلاشم به خواسته هایم نرسیده ام!
همگی انسانها در مسیر رسیدن به اهداف خود با مشکلات و مسائل متفاوتی ربرو میشوند ممکن مشکلات بر آنها غلبه کند اما راه حل این مشکلات چیست و هنگام شکست در برابر مشکلات چه باید کرد؟
آیا با قبول شکست باید خود را کنار کشیده و اهدافمان را فراموش کنیم یا راهی برای پیروزی وجود دارد؟

دانلود فایل صوتی پادکست تحلیل شکست یعنی پیروزی

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.