چرا خواسته هایمان از خداوند کم است؟

چرا انسانها خواستار روزی و نعمت های بسیار ، از خداوند نیستند؟

چه میشوند انسانی که دارای ذات تنوع طلب و بسیار طلب است ، به کم قانع میشود؟

لزوم نوشتن آرزو ها و خواسته ها چیست و نوشتن خواسته با “جرات” به چه معناست؟

شخصی که از دوره ی جامع روند خلق رویاها، که هدف دوره آن بود که افراد بتوانند واقعا به خواسته هایشان برسند، استفاده کرده بود و میگفت در وضعیت بدی از زندگی قرار داشتم که فقط و فقط ۱۰۰۰۰۰۰ تومان از خداوند میخواستم.
و بعد از دوره روند خلق رویاها وقتی به بررسی دخل خرجم رسیدگی کردم دیدم که دقیقا ۱۰۰۰۰۰۰ تومان درآمد دارم.

این موضوع برای خیلی افراد ممکن از پیش آمده باشد که به خواسته های کوچک قانع میشوند و به درآمد های کمشان بسنده میکنند.
دنبال رویاهای بزرگ نمیروند و همیشه به حد اقل راضی میشوند.
چطور میشود که افراد خواسته های کوچک را به اهداف بزرگشان ارجح میدانند.
راه حل تغییر این خصلت چیست و چطور میتوان خواسته های زیاد را از خدا خواست؟

همراه با این پادکست می توانید سطح خواسته های خود را بالا ببرید و در راه رسیدن به آنها موفق باشید.

دانلود مستقیم فایل صوتی پادکست تضمین موفقیت

توسط |۱۳۹۷-۴-۱۵ ۱۵:۵۲:۵۰ +۰۰:۰۰خرداد ۲ام, ۱۳۹۷|پادکست|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.