پادکست تفاوت بی اهمیت بودن و توجه نکردن به مسائل

پادکست تفاوت بی اهمیت بودن و توجه نکردن به مسائل : شرایط زندگی افراد نشان دهنده ی چیست؟
موفقیت چه زمانی برای انسان اتفاق میوفتد؟
تفاوت میان قانون جذب و قانون توهم در چیست؟
نسبت به مشکلاتی که برایمان پیش میاید بی اهمیت باشیم یا بی توجه؟؟

بسیاری از افراد هستند که فکر میکنن که مثبت نگر بودن و اهمیت ندادن به مسائل و مشکلاتی که برایشان و در زندگیشان اتفاق میوفتد برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت کافی است.
و سعی می کنند در هر شرایطی از زندگی نسبت به مشکلات بی اهمیت برخورد کنند و با این باور که اگر اهمیت ندهند و مثبت بنگرند مسائل به خودی خود حل میشود و در مسیر پیشرفت و موفقیت قرار میگیرند.
وقتی به این افراد اتفاقات ناگوار زندگیشان را گوشزد میکنید میگویند که کاملا با قانون جذب آشنا هستند و میخواهند نگرش منفی خود را عوض کنید و مثبت به آن بنگرید .

این افراد اصلا متوجه رفتار خود و بی اهمیت بودنشان نسبت به خیلی موارد نیستند و فکر میکنند عملکرد درستی دارند.
سوال اینجاست که آیا این افراد راه درستی را انتخاب کرده اند و طبق قانون جذب پیش میروند یا قانون توهم.
با مسائل و مشکلاتی که خواسته یا نا خواسته در زندگیمان اتفاق می افتد و ما درگیرشان میشویم چگونه برخورد کنیم
آیا بی اهمیت باشیم و از کنار آنها بگذریم و با دید مثبت به حل ان امیدار باشیم یا با بی توجهی و طبق قانون جذب عمل کنیم؟
چطور نسبت به مشکلاتمان آگاه شویم و آنرا حل کنیم؟

دانلود فایل صوتی پادکست

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۵-۲۲ ۱۸:۳۹:۱۹ +۰۰:۰۰بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۶|پادکست|۶ نظر

۶ نظر

 1. دریای آبی آذر ۱۳, ۱۳۹۸ در ۸:۱۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام خدمت شما میشه لطفا به منم کمک کنید اگه مشکلات خودمو با شما درمیان بگذارم؟

  • علیرضا محمدی بهمن ۵, ۱۳۹۸ در ۱:۲۰ ب.ظ - پاسخ دادن

   چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

 2. sare.moazzeni اسفند ۱, ۱۳۹۶ در ۷:۴۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام به دوستان خوبم و آقای محمدی محترم
  من نظرات دوستان را مطالعه کردم و بانظر دوستمون ab_malek موافقم که این موضوع بیشتر باز بشه
  من بهخاطر مسائل زندگیم دچار سردرگمی میشدم که اگه بخوام بهشون فکرکنم که دارم به ناخواسته هام فکر می کنم وبیشتر توزندگیم جذبشون می کنم واگه بخوام نبینمشون هم که نمی شه اصلا.
  این فایل تاحدی خیالمو راحت کرد که باید مسایل زندگیمونو حل کنیم فقط تمرکز روشون نکنیم تمرکزمون را باید روی راه حلش بذاریم
  راه حلش هم درون خودمونه همونطور که بوجود اومدنش از طریق خودمون بوده
  برداشتی که من از این فایل داشتم این بود که وارد شدن هر اتفاق چه خواسته وچه ناخواسته برگرفته از باورهای منه که جهان هستی به من ارجاع میده و باید چشم و گوش قلبم را باز نگهدارم ونشانه ها دریافت و آنالیز کنم و به جهان سفارش بدم از جنس خواسته هام برام بفرسته
  امیدوارم برداشتم برای دوستان عزیزم تاثیرگذار باشه
  ممنونم از آقای محمدی که انقدر دلسوزانه وتاثیرگذار جواب سوالات مارو میدند.

 3. ab_malek بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱:۱۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  این فایل مصداق آیه زیر هست که می گوید از نشانه‌هایی که خداوند می‌فرستد باید برای تغییر استفاده کرد:
  وَالَّذِینَ کَفَرُوا وَکَذَّبُوا بِآیَاتِنَا أُولَـئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ ﴿البقره: ٣٩﴾
  و کسانی که کافر شوند و آیه‌های ما را تکذیب کنند (و نادیده‌گیرند) اهل دوزخ‌اند و همیشه در آنجا خواهند ماند. (بقره ۳۹)
  کسانی که باور ندارند خداوند برای آن‌ها نشانه می‌فرستد (کافران) و یا کسانی که به نشانه‌هایی که خداوند برای آن‌ها فرستاده توجه نمی‌کنند (کذب می‌کنند) تغییری نخواهند کرد و برای ابد در همان روند بد تا ابد خواهند ماند و هیچ‌چیز مانند ماندن در یک وضعیت بد و دشوار به مدت طولانی انسان را اذیت نمی‌کند.

  همیشه این سوال تو ذهنم بود که: آیا امام حسین همیشه به نکات منفی توجه میکرده و فرکانس اتفاقات ناخوشایند رو ارسال میکرده که واقعه عاشورا با آن اتفاقات خاص برای او و خانواده اش اتفاق افتاد؟ آیا مگر امام حسین فرزند قرآن ناطق (امام علی) نبود و از آیه های اعراض با خبر نبود که از یزید و کسانی که ظلم و ستم میکردند اعراض کند؟
  .
  یا یکی از سوالات دیگه ای که تو ذهنم بود این بود که آیا پرستارها یا معلم هایی که با کودکان استثنایی در ارتباط هستند یا امثال این مشاغل، افرادی هستند که چون ناخواسته با نکات منفی درگیر هستند به تبع باید درزندگی شون جلوه گر بشه و جذبش کنند؟
  .
  آیا درست بود که داعش به سوریه حمله میکرد و ما به نکات منفی توجه نمی کردیم و بیخیال بودیم و نیروی کمکی نمی فرستادیم؟
  .
  با شنیدن این فایل تا حدود زیادی جوابمو گرفتم ولی از آقای محمدی خواهشمندم چون این مورد مهمه بیشتر این بحث رو بشکافید و با مثال های فراوان بازترش کنید تا قابل درک تر برای همه دوستان بشه.
  ممنونم.

 4. ابراهیم بهمن ۱۱, ۱۳۹۶ در ۶:۲۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  تجربه بی اهمیت بودن به تضادها و یا همون
  منفیها مثل گذشته من که هروز با مسکن و سر پوش گذاشتن بر روی تمام مسئله های زندگی
  احساس خوب تقلبی یعنی احساس خوب توهمی دقیقاً ( ولی حرکت برای مشکل صفر و هروز درجا زدن )
  فقط نقشه کشیدن در ذهن (که این کار میکنم ویا اون کار میکنم)

  همچیز بستگی به من دارد واز من شروع میشود
  ولی این روژها فقط حس خوب الکی نیست ؛ حس خوب درونی مثبت است و گرفتن نتیجه وحرکت با داشتن افکار آرام و حس واقعی مالکیت ویا حس واقعیه انسان بودن وشکر گذاری درونی
  ودرک احساس ونتیجه (و درک کردن اینکه اگه اتقاق خوبی برای من انجام میشود من میدونستم چون دارم قانون جهان را درک میکنم ) (و اگر هم اتقاق بد انجام شد اونم میدانستم چون که همه چی افکار من است وقانون جهان )

  و تکرار اتقاقات خوب و ساختن باورهای قوی وانجام تعهد و حرکت و برکت واقعی نه حرفی
  متشکرم از استاد عزیز وبا تجربه(اقای محمدی دوست عزیز)
  وشما دوستان
  الهی شکر سپاس
  و خدایا شکرت ازاینکه میتونم ودارم درک میکنم. خدایا شکرت همین

 5. pary_venus64 بهمن ۱۱, ۱۳۹۶ در ۲:۲۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و درود فراوان
  ویستون بسیار عالی بود،چون من در مسیر نشانه ها رو دارم میبنیم و خیلی جالب بود که دیروز با خودم داشتم میگفتم خوب چیکار کردم و چه روندی رو طی کردم که این اتفاقات برام افتاد و دقیقا این توضیحی که شما دادید یعنی تجزیه و تحلیل و آنالیز رفتار و حرکت روند رو به انسان می اموزه و با یادگیری روند هم همیشه به موفقیت های ماندگار دست خواهی یافت.

  سپاسگزار از مطالب تکمیلی فوق العادتون که بسیار بسیار کلیدی که در کنار دوره فوق العاده راهگشا و کمک کننده هست.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.