پادکست تنها به خدایت دل ببند

پادکست تنها به خدایت دل ببند : اگر میخواهی به هر آنچه دوست داری برسی این بدان که در تمام لحظات «تنها به خدایت دل ببند»

تذکر این نکته مهم است که موحد حقیقی کسی نیست که اندیشه اش از تصور خداوند پر باشد چرا که خدای نامحدود هرگز در قوالب اذهان محدود نمی گنجد. آنچه موحد حقیقی درصدد نیل بدان است نه تصور ذهنی و اندیشه عقلانی به خداست بلکه وی خواهان معرفتی است که از عقل به جانب قلب سرایت نموده و علم حصولی را به علم حضوری ارتقا بخشد.

اگر معرفت انسان به خداوند، از مرتبه مفاهیم و ذهنیات فراتر رفته و با حضور و مراقبت بیشتر، شهودی گردد موطن این ادراک مرتبه قلب انسان خواهد بود که فوق مرتبه عقل بوده و از رتبه فوق تجرد برخوردار می باشد و بدان جا میر سد که حق سبحانه و تعالی در حدیث قدسی فرمود: «لَا یَسَعُنِی أرْضِی وَلا سَمائِی وَلکِن یَسَعُنِی قَلْبُ عَبْدِیَ الْمُؤْمِنِ».

دانلود مستقیم فایل صوتی پادکست تنها به خدایت دل ببند

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۰۳:۵۱:۳۹ +۰۰:۰۰مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۷|خدا, رازهای موفقیت, پادکست|۲ نظر

۲ نظر

  1. pary_venus64 آذر ۱۳, ۱۳۹۷ در ۵:۴۰ ب.ظ - پاسخ دادن

    با عرض سلام و خدا قوت
    من فقط میتونم بگم که خداوند ساده تر،بخشنده تر و مهربان تر از اون چیزی هست که ما آدم ها دنبالش میگردیم و یکجورایی منتظریم که برامون یک کاری انجام بده و غافل از این هستیم که خداوند کارها رو انجام داده و هنوز هم داره انجام میده ما کافیه یک نگاهی به درون خودمون بندازیم و دست بکشیم از نداشته هامون و داشته هامون رو به دقت برنداز کنیم و لذت ببریم و زندگی کنیم .من این رو زمانی فهمیدم که تمام چیزهایی که فکر میکردم بی ارزش هستند تبدیل به ارزش و برکت تو زندگیم شد چون قدرشون رو دونستم و شروع کردم به استفاده کردن از چیزهایی که در اختیار دارم.
    سپاس فراوان از این متن که به من کمک کرد درک کنم چقدر قدرتمندم و محدودیت رو طرز نگاه به مساله ایجاد میکنه نه خود مساله

  2. زهرا لطفی مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ در ۱:۲۸ ب.ظ - پاسخ دادن

    تا انسان خدارو داره غم نداره خدا همجوره هست با بندش ما اینو درک نکردیم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.