چرا بسیاری از انسانها معمولا برای انجام کار هایشان عجله دارند؟

چرا برخی افراد میخواهند صفر تا صد یک کار را در کوتاه ترین زمان عملی سازند؟

چرا انسانها در اولین مراحل خاستار درآمد های بسیار و کلان هستند؟

آیا موفقیت یک دفعه صورت می گیرد؟

بسیاری افراد با دنبال کردن مبانی موفقیت و روش های رسیدن به موفقیت به یک باره خاستار درآمد های بسیار یا موفقیت در زمان کوتاه میشوند.
این افراد به اصطلاح هول میشوند و میخواهد به سرعت به خواسته ها و اهداف بزرگی که در سر دارند دست یابند.
بدون در نظر گرفتن مسیری که باید بپیمایند تا به موفقیت برسند، فقط به خواسته هایشان توجه میکنند و در صورت موفق نشدن و یا نرسیدن به اهدافشان خود را شکست خورده میبینند و دست از تلاش میکشند.

یا افراد با تبلیغ هایی که این روز ها بیشتر و بیشتر می شوند و خبر از دستیابی به موفقیت به آسان ترین روش و در کوتاه ترین زمان میدهند، روبرو میشوند و این ها را باور میکنند.

اما سوال اینجاست که آیا میتوان دو سه روزه به موفقیت رسید؟
آیا میتوان بزرگترین خواسته ها را در کوتاه ترین زمان عملی ساخت؟

دانلود مستقیم پادکست هول زدن گارانتی نرسیدن

توسط |۱۳۹۷-۴-۱۵ ۱۳:۰۱:۱۳ +۰۰:۰۰خرداد ۳ام, ۱۳۹۷|پادکست|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.