پنج راه

چرا بعضی از کارها به مرحله انجام نمیرسد؟
چطور مسائل پیش آمده در زندگیمان را به کمک ضمیر ناخوآگاهمان حل کنیم؟
افراد موفق چطور مسائلشان را ریشه یابی میکنند؟

پنج راه : گاهی پیش میاید که بخواهید کاری با برنامه ریزی قبلی را آغاز کنید ولی اتفاقی انجام آن کار را به تعویق می اندازد یا حتی مانع از انجام آن می شود.
چطور میشود ریشه این مسائل را پیدا کنیم و این مسائل را حل کنیم.
اولین واکنشی که انسان های شکست خورده در رویارویی با این اتفاقات از خود نشان میدهند این است که به دنبال مقصر هستند و همه چیز و همه کس را مقصر میدانند غیر از خودشان.
بیشتر افراد دارای این ویژگی هستند و هنوز به این درک نرسیده اند که مقصر تمامی اتفاقات زندگیشان ، هرچه در زندگیشان وجود داشته و دارد فقط و فقط خودشان هستند.
برخی افراد هم در مقابله با این مسائل بجای پیدا کردن مقصر ، با سماجت و لجاجت قصد حل مسئله و رسیدن به خواسته خود دارند.
درحالی که اینکار اشتباه ترین کار و یک روند فرسایشی است که باعث اتلاف انرژی خود این افراد میشود.
در مقابل این افراد ، کسانی هستند که به محض برخورد به مسئله ای بدور از هرگونه هیجان احساسی به ریشه یابی آن مسئله میپردازند.

راه حلی که برای ریشه یابی و فهمیدن علت بوجود آمدن مسئله وجود دارد این است که چطور ذهن خود را آرام کرده و ضمیر ناخودآگاه را از هر تشویش و هیجانی خالی کنیم؟

شما هم میتوانید جزو دسته ی افراد موفق باشید و خودتان به حل مسائل بپردازید و راه حل های مناسب را تشخیص دهید و بجای اینکه بدنبال مقصر باشید به ریشه یابی مسائل زندگیتان بپردازید.

لینک دانلود مستقیم فایل تصویری پنج راه

توسط |۱۳۹۷-۵-۹ ۱۸:۰۵:۳۰ +۰۰:۰۰فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۷|موفقیت, ویدئو|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.