چرا باید از اخبار و شبکه های اجتماعی دور شویم؟

ارتباطتان را با رسانه‌های جمعی قطع کنید.

چرا باید از اخبار و شبکه های اجتماعی دور شویم؟ اگر می‌خواهید یک صاحبکار موفق باشید، اخبار ۲۴ ساعته را خاموش کنید. گوش دادن به این اخبار، از نظر احساسی خسته‌تان کرده و شما را شخص مثبت اندیش‌تر یا تصمیم گیرنده‌ی بهتری نخواهد کرد.

حتی بهتر است در طول روز کلا تلویزیون را خاموش کنید. اگر خبری قرار باشد تاثیر مستقیم بر روی شما بگذارد، مثل یک طوفان، یکی از دوستانتان به شما خبر خواهد داد.

فعالیت خود را در شبکه‌های مجازی محدود کنید.

دوم، اینقدر درگیر شبکه‌های اجتماعی نباشید.

اسنپ چت، توئیتر، فیسبوک، اینستاگرام.. لیستشان بی پایان است.

هر روز یک شبکه جدید برای قوی کردن این انگیزه‌ها به وجود می‌آید، و هیچ کدام ما به اندازه‌ی کافی زمان برای هماهنگی با این قضیه نداریم.

دنبال کردن توییت‌های ترامپ هیچ تجارتی را موفق‌تر نمی‌کند.

جمع کردن ۱۵۰ لایک، برای عکس دخترتان در لباس سیندرلا، نه باعث پیشرفت تجارتتان می‌شود، نه ثابت میکند که والدین بهتری هستید.

در هر حال اگر فکر می‌کنید شبکه‌های اجتماعی می‌توانند ابزاری برای رشد تجارتتان باشند، با یک شخص حرفه‌ای که می‌تواند در استفاده هوشمندانه از زمان کمکتان کند مشورت کنید. با استراتژی از شبکه های اجتماعی استفاده کنید، نگذارید وقتتان را تلف کند.

این یکی از قسمتهای مهم ماجراست، عمیقا باور داریم که زمان، ارزشمندترین منبع ماست.

دانش زمان و توجه متمرکز.

اگر می‌خواهید صاحب کسب و کار موفقی شوید، باید از زمان خود به صورت هوشمندانه استفاده کرده، توجه خود را بر روی فعالیت‌هایی متمرکز کنید که مستقیماً بر روی کسب و کارتان اثر می‌گذارند.

بر روی فراهم آوردن یک تجربه‌ی عالی و چشم‌گیر برای مشتری تمرکز کنید. بر روی استخدام، مدیریت و انگیزه بخشی به کارمندانی بهتر تمرکز کنید. تمرکزتان را روی بهبودبخشی نتایج بازاریابی بگذارید و روی مدیریت مالی‌تان متمرکز شوید.

وقتی کار نمی‌کنید اوقات خوبی را با همسر، فرزندان و دوستانتان بگذرانید. داوطلب شوید، بخشنده باشید، خود را درگیر فعالیتهایی کنید که به شما اجازه می‌دهد تغییر مثبتی در دنیای اطرافتان به وجود آورید.

مهم است که وقتتان را کجا می‌گذرانید.

وقتتان را با تمرکز بر چیزهایی که مهم است بگذرانید، و از هدر دادن وقت بپرهیزید.برای رسیدن به اهداف زمان زیادی در اختیار ندارید که بخواهید آنرا به بظلات بگذرانید.از لحظه لحظه زندگیتان بیشترین بهره را ببرید.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.