چرا بیشتر مردم ثروتمند نمی‌شوند؟

چرا بیشتر مردم ثروتمند نمی‌شوند؟  دوست دارید بدانید چرا بیشتر مردم ثروتمند نمی‌شوند؟ در این مقاله به این سؤال پاسخ خواهم داد. مهم‌ترین دلیل که مانع از ثروتمند شدن بیشتر مردم می‌شود این است که اکثر افراد جامعه از شجاعت لازم برای پولدار شدن بی بهره اند.بله ، درست شنیدید. بیشتر مردم ثروتمند نمی‌شوند چون از شجاعت لازم و کافی برای ثروتمند شدن برخوردار نیستند.

حتی اگر بگویید که گفته‌های شما اشتباه است و من ثروتمند نشده‌ام چون دانش و سرمایه و پول کافی در اختیارم نبوده است باز هم به شما خواهم گفت که تمام این جملات و گفته‌ها فقط عذر و بهانه‌اند نه واقعیت.
اگر می‌گویید برای راه‌اندازی کسب و کار شخصی پول و سرمایه کافی در اختیارتان نبوده است ، لطفاً به این پرسش پاسخ دهید ، «آیا می‌دانید اکثر بیزینس های موفق در جهان بدون سرمایه اولیه و یا با سرمایه کم و تنها با اتکا بر ایده‌ای که در ذهن مؤسس آن‌ها بوده است راه‌اندازی شده‌اند؟»
اگر می‌خواهید به من بگویید که برای ثروتمند شدن وقت ندارم ، لطفاً دوباره در مورد این جمله فکر کنید. همه‌ی انسان‌ها در این جهان روزانه فقط ۲۴ ساعت زمان دارند. اگر کسی در این دنیا موفق شده است با استفاده از همین مقدار زمان ثروتمند شود ، مطمئناً شما هم می‌توانید. فقط باید با روش‌های افزایش بهره وری و مدیریت زمان و سبک زندگی ثروتمندترین افراد دنیا آشنا شوید.
اگر فکر می‌کنید از دانش و مهارت‌های لازم برای ثروتمند شدن بی‌بهره‌اید ، همین الان شروع کنید و مهارت‌های لازم را کسب کنید و دانش مورد نیاز برای پولدار شدن را به دست آورید. هیچ کس با تمام مهارت‌ها و دانش لازم برای موفقیت در زندگی به دنیا نیامده است، مهارت‌های مورد نیاز ما نرم افزار کامپیوتری نیستند که بتوان آن‌ها را در بدو تولد بر روی ذهن یا مغز افراد نصب کرد. عده‌ای در ریاضی خوب هستند نه به این دلیل که استعداد خدادادی خاصی در این زمینه دارند بلکه به این دلیل که علاقه‌ی بیشتری به ریاضیات و حل مسائل پیچیده ریاضی دارند و دائماً تمرین می‌کنند و درست به همین دلیل در مقایسه با افراد دیگر نتایج بهتری در این زمینه به دست می‌آورند.
خوب ، شما هم می‌توانید با اراده و پشتکار به همین نتایج برسید و یک ریاضی دان موفق شوید.آیا ثروتمندترین مرد جهان در سال ۲۰۱۵ یعنی بیل گیتس هم برای این عذر و بهانه‌های بی معنی ارزشی قائل بوده است؟ مطمئناً نه .
پس همین جا و در همین لحظه به خودتان لطفی کنید و دست از این بهانه‌های غیر واقعی بردارید.اگر تاکنون نتوانسته‌اید پولدار شوید ، اگر هنوز موفق نشده‌اید به آن ثروتی که در ذهن خود تجسم کرده‌اید و لایق آن هستید دست یابید ، تنها یک دلیل دارد و آن هم این است که به اندازه کافی شجاع نبوده‌اید.
بله ، راز ثروتمند شدن این است : بهره‌مندی از شجاعت کافی .می‌دانید که می‌توانید ثروتمند شوید . فقط باید شجاع باشید و کارهای لازم برای تغییر شرایط خود را به نحو احسن انجام دهید. می‌دانید که می‌توانید با مطالعه‌ی کتاب‌ها ، حضور در سمینارها و شرکت در کارگاه‌های آموزشی در بازار سهام موفق شوید و میلیاردها تومان ثروت کسب کنید.
با این حال ، آیا این کارها را انجام می‌دهید؟خیلی خوب می‌دانید که می‌توانید ثروتمند شوید اما آیا کار خاصی برای پولدار شدن انجام می‌دهید؟ چرا برای تغییر شرایط مالی خود و رسیدن به امنیت مالی هیچ کار خاصی انجام نمی‌دهید؟
پاسخ خیلی روشن است، چون از تغییر می‌ترسید ، چون برای تغییر شرایط خود به اندازه‌ی کافی شجاع نیستید.تغییر همراه با ریسک است و برای تغییر اوضاع و بهبود شرایط باید خطر کرد.
متاسفانه بیشتر مردم ثروتمند نمی‌شوند چون از تغییر متنفرند. آن‌ها دوست ندارند از منطقه‌ی آسایش و امنیت خود بیرون بروند. بیشتر مردم ترجیح می‌دهند در همین منطقه باقی بمانند و به جای این که کارهای متفاوتی انجام دهند تا نتایج متفاوتی به دست آورند کارهایی مشابه با گذشته‌ی خود انجام می‌دهند و در نهایت نتایجی مشابه کسب می‌کنند.خروج از منطقه‌ی آسایش به هیچ وجه کار راحتی نیست.
باید شجاع باشید؛ و درست به همین دلیل است که بیشتر مردم ثروتمند نمی‌شوند ، چون از تغییر می‌ترسند ، چون برای تغییر شرایط خود به اندازه‌ی کافی شجاع نیستند.
بنابراین اگر می‌خواهید ثروتمند شوید ، اول باید از منطقه‌ی آسایش خود بیرون بروید و اوضاع را تغییر دهید و این کار به شجاعتنیاز دارد . اگر می‌خواهید شجاع شوید و تغییر کنید ، باید یک اهرم ایجاد کنید. منظورم این است که باید به جایی برسید که تغییر تبدیل به یک باید محکم در زندگی‌تان شود.
با گفتن جمله‌هایی نظیر کاش تغییر می‌کردم ، می‌خواهم تغییر کنم و یا بهتر است تغییر کنم ، هیچ گاه هیچ چیزی در زندگی‌تان تغییر نخواهد کرد.فکر می‌کنید چرا عده‌ای مرتکب جرم و جنایت می‌شوند؟ این افراد با این که می‌دانند جرم و جنایت خلاف قانون است و ممکن است تا ابد به زندان بروند یا حتی اعدام شوند باز هم این کارهای غیر انسانی را انجام می‌دهند ، باز هم دیوانه وار شجاع و نترسند، واقعاً چرا؟
چون انجام این کارهای مجرمانه برای آن‌ها تبدیل به یک باید شده است. این افراد فکر می‌کنند اگر این کارها را انجام ندهند بیشتر رنج می‌کشند.این دقیقاً همان کاری است که شما باید برای موفقیت مالی خود انجام دهید. (البته بر اساس اصول اخلاقی و معنوی و با رعایت ارزش‌های جامعه و احترام به هم نوع- بار کج به منزل نمی‌رسد، اگر خواهان به سرانجام رسیدن کارها و موفقیت در برنامه‌هایت هستی ، راست‌گو و راست‌کردار باش.
پیامدهای تغییر نکردن را در نظر بگیرید، به عبارت دیگر اگر تغییر نکنید چه عواقبی در انتظار شما خواهد بود. آن‌ها را یادداشت کنید.حالا فکر کنید اگر تغییر کنید و به تمام اهداف خود دست یابید ، از چه امتیازاتی بهره‌مند خواهید شد. آن‌ها را نیز یادداشت کنید.هر چقدر دلایل شما محکم‌تر و قوی‌تر باشد ، اهرم بهتری ایجاد خواهید کرد.

مهم‌ترین دلیل که مانع از ثروتمند شدن بیشتر مردم می‌شود این است که اکثر افراد جامعه از شجاعت لازم برای پولدار شدن بی بهره اند.اگر می‌خواهید ثروتمند شوید ، باید شجاع باشید ، تغییر کنید و منطقه‌ی آسایش و ایمنی خود را رها کنید. این کار را می‌توانید با تجسم پیامدهای بد تغییر نکردن و مزایای شجاع بودن انجام دهید

يك ديدگاه

  1. pary_venus64 اسفند ۲۵, ۱۳۹۶ در ۴:۵۸ ب.ظ - پاسخ دادن

    با عرض سلام و خسته نباشید
    دقیقا با دلیل این مقاله موافقم اون چیزی که هست و فکر میکنم همه آدم ها رو به این نتیجه برساند که به سمت رویاهاشون حرکت کنند این هست که ما عمر محدودی داریم و در پایان عمر همیشه حسرت کارهای خوبی که میتوانستیم در حق خودمان انجام بدهیم بر دلمان خواهد ماند،به نظر بنده شاید اگر چشم انداز یا به قول شما همون عواقب انجام ندادن کار را در بلند مدت در نظر داشته باشند خودشون رو مجاب میکنند که تغییر کنند.

    سپاسگزارم.

ثبت ديدگاه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.