چرا دعای من اجابت نمیشود؟

چرا دعای من اجابت نمیشود؟
چکونه باید دعا کرد که استجابت حاصل شود؟
چقدر زمان برای استجابت دعا لازم است؟

این سوال، شاید سوال اکثر کسانی باشد که به درگاه خداوند دعا می کنند و بعد از مدتی هیچ جوابی نمی گیرند.مسلما این سوال هم برای شما هم پیش آمده که چرا دعای من اجابت نمی شود؟؟؟ به اعتقاد من دعا یکسری آدابی دارد که مانند تمام کارهای دیگر برای انجام شدنش باید آن را رعایت کرد. حال از شما چند سوال دارم:
آیا تا به حال شده است که به همان اندازه که خواسته ای را به درگاه خداوند می آورید آیا به همان اندازه هم به استجابت آن از جانب ذات جلاله الله احد و واحد ایمان داشته باشیم، یا آنکه انجام اموراتمان را به هزار دلیل از عهده پروردگارمان خارج می بینیم؟
آیا ایمان به اجابت از جانب پروردگارمان داریم یا همان لحظه فقط او را می خوانیم و بعد با دید شک به دعایمان نگاه می کنیم و پیش خود فکر می کنیم نکند خداوند به فلان دلیل دعای من را استجابت نکند؟
یا آنکه آیا بعد دعایمان صرفا به او چشم امید داریم که دستانش ( بندگان صالح ) را برای رفع مسائل ما می فرستد، یا اینکه چشم امیدمان به دستان دیگری می باشد تا گره از کارمان باز کند و مسائل ما را حل کند؟
اینها نکاتی است که که اگر چه ساده اند ولی می تواند برای استجابت دعایمان بسیار موثر باشند .با ویس “چرا دعای من اجابت نمیشه” با ما همراه باشید.

علیرضا محمدی

دانلود فایل

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۵ ۱۴:۲۴:۳۰ +۰۰:۰۰مهر ۷ام, ۱۳۹۶|پادکست|۲ نظر

۲ نظر

 1. daniyal57mousavi آذر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۲:۲۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام خدا قوت
  عالی بود
  ممنون و سپاسگزارم

 2. daniyal57mousavi آذر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۲:۲۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام خدا قوت
  خیلی عالی بود
  واقعا توضیحات جامع و کاملی دادین برای اجابت دعا و امیدوارم که همگی با ایمان کامل دعا کنیم و بدونیم که خدا دعای مارو اجابت میکنه
  ممنون و سپاسگزارم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.