چگونه فردی موفق باشیم؟

چگونه فردی موفق باشیم؟ هر کسی که به یک موفقیت واقعی در کسب و کار دست یافته، کسی ست که با محیط سازگار نبوده! یا به عبارتی، غیرمتجانس با محیط بوده است. دقیقاً کسی که یک زندگی خارق العاده دارد هم همینگونه است.

هر معلم، هنرمند و رهبرِ شگفت انگیزی چنین زندگی را از آنِ خود کرده است. همه ی آنها غیرمتجانس با محیط هستند. البته واژه ی سازگاری در این مطلب، شاید قادر نباشد مفهوم و منظور اصلی را منتقل کند. زیرا سازگاری با محیط، خودش مهارت دیگری ست که بعدها در مقاله ای مجزا می توانیم درباره ی آن صحبت کنیم. اما منظور ما در این مطلب، این است که بگوییم: اگر همه چیز یکنواخت و یکسان پیش برود، چیزی باعث پیشرفت نخواهد شد و در عین حال، برای اینکه در میان رقبا و سایرین برجسته تر و منحصربفردتر به نظر برسیم لازم است روی انحصار ویژه ی خودمان تمرکز کنیم.

خب چرا اینها را می گویم؟

مزایای عظیم نامتجانس بودن با محیط

صاحبان کسب و کاری که با محیط سازگار نیستند، مزایای فوق العاده باارزشی را نسبت به دیگران دارند. این یک راه آسان به سمت موفقیت برای آنها فراهم می کند.

  • آنها تأثیرگذارند
  • آنها موردتوجه قرار می گیرند
  • از نظرِ مردم، آنها انسان های جالبی هستند
  • مردم آنها را به خاطر می سپارند
  • مردم آنها را دنبال می کنند
  • مردم درباره ی آنها صحبت می کنند
  • پیام های این افراد، گسترش می یابد
  • آنها بیش تر از توجه، جذب هم می کنند

مردم آثار Andy Warhol را بخاطر اینکه به دنبال هنر هستند، نمی خرند! آنها آثارِ این شخص را خریداری می کنند چون دقیقاً آثارِ Andy Warhol را می خواهند. مردم جدیدترین کتاب JK Rowling را نمی خرند بخاطر اینکه کتاب بخوانند. آنها جدیدترین کتاب این نویسنده را خریداری می کنند چون دقیقاً به دنبال آخرین کتاب خودِ این شخص یعنی JK Rowling هستند.

اگر مردم فقط به دنبال “هنر” یا “کتاب” بودند، Warhol و Rowling هم باید مثل سایرین برای جذب توجه مردم رقابت می کردند. مردم بخاطر یگانگی و منحصربفرد بودن آنهاست که به دنبالشان هستند. بدین جهت، مخاطبان زیادی برای کارهایشان هست.

چگونه فردی موفق باشیم؟

حالا، این موضوع چرا برای شما اهمیت دارد؟

اگر شما، ارائه دهنده ی سرویس هستید و به کسانی که به دنبال استخدام کردن یک سرویس دهنده هستند؛ متکی باشید، همیشه در حال ستیز خواهید بود. زیرا شما زمانی برنده اید که مردم بخواهند فقط و فقط شما را بخاطر خودتان استخدام کنند نه بخاطر سرویس دهنده بودن تان!

بسیاری از مردم، برای مطابقت یافتن با چیزی درگیر شروط زیادی می شوند و ایستادگی کردن هم برای آنها بسیار سخت و دشوار به نظر می رسد. مدرسه به کودکان می آموزد تا مطابقت داشته باشند. اساتید و دانشجویان زندگی را برای کودکان هم به نحوی دیگر سخت تر می کنند. بنابراین کودکان هم به سرعت مطابقت یافتن را می آموزند.

در همین حین، افراد بالغ کارهایی را انجام می دهند که فکر می کنند از آنها انتظار می رود. سپس خودشان را در اقیانوسی مملو از رقبا می یابند. رقبایی که آنها هم کارهایی که از آنها انتظار می رفت را انجام داده اند. این نباید بدین طریق پیش برود!

شما یک غیرمتجانس با محیط هستید، تنها اگر بخواهید!

هیچ سؤالی وجود ندارد که بتواند تعیین کند شما تواناییِ تبدیل شدن به یک فردِ ناسازگار را دارید یا خیر. شما از قبل، منحصربفرد هستید. با مجموعه ای از تجربه های شخصی، افکار و احساسات منحصربفرد، خاص هستید. با این حال، صاحبان کسب و کار که منحصربفردیِ خود را قبول دارند بسیار کم اند. حتی بسیار کم تر از ۱ درصد!

 

چگونه فردی موفق باشیم؟ این حقیقت است که صاحبان کسب و کار بسیار کمی، تمایل به غیرمتجانس بودن دارند. بنابراین، شما این فرصت فوق العاده را دارید. تنها سؤال اینجاست: چه چیزی را آماده کرده اید تا با آن انجام دهید؟!

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.