چگونه یک شروع درست داشته باشیم؟

چگونه یک شروع درست داشته باشیم؟ : اگر شما در حال حاضر در شرف کارآفرینی هستید، حتما قبل از شروع به انجام فعالیتتان حس شادی رسیدن به هدف را در خود احساس کرده اید. به هر حال، فکر نکنید که جای پیشرفت وجود ندارد.

اکثر کارآفرینان می دانند که اشتباه بزرگی انجام می دهند که هنوز هم شما را از تجربه «شادی پیشرفت» که ما در مورد آن صحبت کرده ایم آگاه نمی کنند.

اگر شما تازه شروع به کار آفرینی کرده اید، انجام کارهای زیر جزء اولین و مهمترین موقعیت هایی هستند که باید سفر کارآفرینی خودرا از آنجا  شروع کنید:

  1. کاری را که دوست دارید انتخاب کنید

با خود صادق باشید و صادقانه از خود بپرسیدکه اگر پول و درآمد یک مسئله مهم برای انتحاب شغل و حرفه شما نبود،چه شغلی را انتخاب می کردید.پاسخی که شما به این سوال می دهید ممکن است انگیزه ای برای انتخاب شغل مورد علاقه شما ایجاد کند وبرای رسین به آن تلاش کنید. امروزه اینترنت به شما فرصت ایجاد یک کسب وکار را می دهد که در گذشته شما قادر به انجام چنین کسب وکاری نبودید.اینترنت جایی است که شما می توانید با استفاده از ویدوهای آموزشی و وبلاگ نویسی یک کسب وکار خوب ایجاد کنید.همچنین  می توانید با ارائه خدمات دیجیتالی و انجام تبلیغات و…درآمد خوبی از اینترنت داشته باشید.

اگر هنوز نمی دانید چه کسب وکاری را برای زندگی خود انتخاب کنید و هنوز دچار شک و تردید هستید، به همه چیزهایی که تا به حال دوست داشتید انجام دهید فکر کنید، و ببینید آیا واقعا می توانند برای شما به عنوان یک کسب وکار خوب باشند و برای شما درآمد زایی کنند؟ مهمترین سوالاتی که در اینجا مطرح می شود این است که : «آیا این موضوع باعث ایجاد انگیزه و شروع فعالیت من می شود؟»، و «آیا این شغل را به اندازه ای دوست دارم که تا آخر عمر آن را انجام دهم؟»

  1.  کسی که قبلا کار مشابهی انجام داده پیدا کنید

تلاش کنید شغل و حرفه ای کاملا جدید و منحصر به فرد را شروع کنید. این شغل می تواند شگفت انگیز، سودآور و واقعا هیجان انگیز باشد. اما این کار ممکن است خطرناک باشد.کسی را (ترجیحا فقط یک نفر یا شرکت) که کاری شبیه به آنچه که شما در ذهن دارید، انجام می دهد را پیدا کنید. این موضوع می تواند این اعتماد  و امید را که ایده شما مورد نیاز جامعه است در شما به وجود بیاورد و شما مطمعن شوید که این شغل مناسب و خوبی است.

هدف این است که شما می خواهید کسانی را که کاری شبیه به کار شما انجام داده اند پیدا کنید و ببینید که آیا آنها در کار خود موفق هستند یا خیر، و سپس آن کار را کمی متفاوت وبه صورت منحصر به فرد برای خود تان به طوری که متفاوت از بقیه باشد شروع کنید.

در کسب و کار، شما باید مراحل کار خود را به دقت برنامه ریزی کنید. این کار به عنوان یک تضمین برای انجام مراحل بعدی است و امکان رسیدن به موفقیت را افزایش می دهد. به همین دلیل شرکت های بزرگ همه چیز را تست و آزمایش می کنند و گروه هایی مانند گروه های تمرکز کننده را ایجاد می کنند. پیدا کردن  و انجام چیزی که هیچ کس دیگری قبل از شما آن را انجام نداده است، و یا متوجه آن نشده است، می تواند موفقیت بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد. آیا شما می توانید ۳ نفر یا ۳ کسب و کار پیدا کنید که قبلا چیزی شبیه کار شما را انجام داده اند؟ این خبر خوبی است زیرا شما نمونه های مناسب برای یادگیری روش کار دارید که این به کسب و کار شما کمک می کند.

  1. اولین گام را بردارید

از اینجا به بعد، خیلی ساده است، وقت تلف نکنید. اولین گام مربوط به شروع کسب و کارتان را بردارید. به چیزی هایی که سریع و آسان می توانید انجام دهید  فکر کنید و شروع به کار کنید. این کارها می تواند چیزی ساده ای همانند جستجو در گوگل، تماس تلفنی، تمیز کردن اتاق برای انجام کار یا نوشتن چند یادداشت باشد. این به شما انگیزه می دهد که بیشتر کار کنید و پیشرفت شما بیشتر شود.

اولین قدم را بردارید ، حرکت بسیار مهم است. خوشبختی و شادی، زمانی که ما به سمت اهداف و رویاهایمان حرکت کنیم و پیشرفت کنیم، محقق می شود.برای رسیدن به رویای

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.