کسب ثروت یا توهم ثروت

کسب ثروت یا توهم ثروت : ثروتمندان وظیفه خود را کسب ثروت می دانند درحالی که فقرا در رویای ثروت و موفقیت هستند.

با ما با تیم دنیای ثروت همراه باشید تا سوال های زیر را جواب بدهیم.راستی یادتون نره حتما برای این پادکست donyayeservat کامنت بذارید.

• چرا قانون جذب برخی اوقات جوابگو نیست؟
• آیا فقط با فکر مثبت می توان به دنیای ثروت پا گذاشت؟
• برای موفقیت جز تفکر مثبت چه چیز دیگری لازم است؟

روز هایی که تازه با قانون جذب و موفقیت آشنا شدم را به خوبی به یاد می آورم. آن روزها شوقی وصف ناپذیر سرتاسر وجودم را فرا گرفته بود و به نوید روزهای خوبی را می داد. کار هر روز من شده بود مطالعه و تفکر مثبت و انجام بسیاری از تکنیک های دیگر که تازه آمده بودند و از گوشه و کنار تعریف های بسیاری از آن می شد ( مانند بازی فراوانی و … ) و من جزو اولین کسانی بودم که از همه چیز کمی میدانستم و هر تمرین و باور مثبت اندیشی را بدون درنگ انجام می دادم ولی اتفاقی افتاده بود این بود که فقط حال خوبی داشتم و از تاثیرات مادی در زندگی ام خبری نبود!
روزها و سالها یکی پس از دیگری سپری می شد و زندگی من مجموعه ای از نتایج سطحی و وضعیت بد بود. درست مانند کسی که در باتلاقی از مسائل گیر کرده و فقط با اندیشه بیرون آمدن از آنجا فرو رفتن خود را می بیند تا اینکه متوجه شدم ایراد کار از چیزی بود که حتی فکرش را هم نمی کردم….

اگر شما هم در این فکر هستید که چرا با تصور و مثبت اندیشی به نتیجه دلخواه نمی رسید با ما جواب این سوال را در دنیای ثروت پیدا کنید.
علیرضا محمدی

 مطالب مرتبط :

 

دانلود فایل

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۴ ۱۶:۱۰:۵۴ +۰۰:۰۰آبان ۳ام, ۱۳۹۶|پادکست|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. سید اصغر موسوی آذر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱:۲۴ ق.ظ - پاسخ دادن

    سلام خدا قوت منم این فایلتونو به دقت گوش کردم خیلی اموزنده بود امیفدوارم به صرف مثبت اندیشی و ی حال خوب نباشیم و تو تصور و خیال ثروتمند نباشیم و برنامه ریزی کنیم و تلاش کنیم بریم جلو با تمام قدرت و توکل کنیم به خدا تا برسیم به هر هدفی که داریم و جزو افرادی باشیم که توهم نزده و به طور واقعی باورهامون تحقق پیدا کرده باش تو زندگیمون
    ممنون و سپاسگزارم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.