کسب و کار موفق با ایده های سال ۲۰۱۷

کسب و کار موفق با ایده های سال ۲۰۱۷ : همواره در پشت هر کسب و کار موفق یکسری ایده­ هایی وجود دارند که مطمئنا تکراری نیستند ولی از کسب و کارهای دیگر در آن کمک گرفته شده است. در این بین افرادی که می دانند چه باید کنند به تعداد انگشتان دست هستند. یک موسسه تجاری به نام Statistic Brain می گوید که از بین تمام افرادی که به دنبال یک کسب کار موفق هستند، تنها ۸ درصد از آن ها به هدف خود می رسند. به همین دلیل اگر شما می خواهید دست روی دست بگذارید و جزء ۹۲ درصد ناموفق باشید کارتان راحت است.

کسب وکار موفق

هیچ گاه فرصت باقی مانده را از دست ندهید!

همواره داشتن یک برنامه کاری کوتاه مدت در راه رسیدن به کسب و کار موفق، اولین قدم به شمار می رود. یکی از برترین نویسندگان نیویورک تایمز در عدم موفقیت کسب و کارهای جدید می گوید که این افراد همواره به تعداد روزهای باقیمانده فکر می کنند و می گویند که فرصت خیلی زیاد است. او اعتقاد دارد باید یک فرمت برنامه ریزی شده روی کاغذ و یا به صورت الکترونیکی برای شما وجود داشته باشد.

کارهایی که از آن ها واهمه دارید را اول وقت انجام دهید!

مسلما همه ی افراد در اولین ساعات نشستن پشت میز، توانایی های بالاتری دارند و می توانند با انجام دادن این کارها، استرس کاری را از بین ببرند. اگر شما یک برنامه جدید را می خواهید برای کسب و کارتان ایجاد کنید پس همان اول وقت به سراغ پلن و برنامه بروید. به عنوان نمونه Scott Shickler که یک مثال بارز از کسب و کار موفق در دنیای تجارت است، در دفتر و اتاق خود همواره یکسری کارها را برای اول وقت گذاشته است و متعقد است با انجام دادن آن ها در طول روز انرژی بیشتری دارد و بهتر به بقیه کارهای خود می رسد.

قدر داشته هایتان را بدانید!

برای هر انسانی روزهای خوب و بد وجود دارد. آن چه برای کسب و کار موفق در این مقوله حائز اهمیت است؛ قدرشناسی موفقیت های قبلی است. سالی کراوچک، از سابقه داران وال استریت و مدیرعامل Ellevest اعتقاد دارد که در یک کسب و کار موفق شما باید در بدترین روز کاری به گونه ای رفتار کنید که انگار بهترین روز کاری شما است. او می گوید با این کار او توانسته است از بسیاری از کسب و کارهای موفق در دنیا سبقت بگیرد. چراکه وقتی آن ها به دنبال برخورد با روزهای بد خود بودند، او داشته برنامه جدید خود را با آرامش خاطر مرور می کرده است.

آینده پژوه و نویسنده مشهور آمریکایی Alvin Toffler از کسب و کار موفق می گوید!

او که یکی از موفق ترین افراد در پیش بینی موفقیت در کسب و کار بوده و بیان می کند که برای یک کسب و کار موفق باید از طریق احساس سازی، هوش اجتماعی، تفکر جدید و وفق پذیری، شناسایی رسانه ها، تفکرات دیجیتال، توجه به فرهنگ ها، همکاری های موجود در فضای مجازی و استفاده از آن ها است. استفاده از اعتقادات این نویسنده آمریکایی توانسته است در سال ۲۰۱۶ حدود ۶۰ درصد از آینده موفقیت در کسب و کار را پیش بینی کند.

در دنیای دیجیتال موفقیت در کسب و کار خیلی راحت تر دنبال می شود!

افراد هر تخصص و یا حرفه ای که دارند را می توانند به دنیای دیجیتال بیاورند. یکی  کسب و کار موفق در این زمینه وب سایت آموزشیacademic earth است. این وب سایت به خوبی توانسته است با بهره جویی از فضای دنیای دیجیتال امروز انواع آموزش های خود را به دیگران معرفی کند. این وب سایت بسیاری از آموزش های خود را رایگان اعلام کرده است تا در وهله ی اول مشتری را جذب نماید. آموزش در دنیای پیشرفته امروز شکل متفاوتی به خود گرفته است ولی هیچ گاه هیچ فردی نمی تواند ادعا کند که به آموزش نیازی ندارد.

باید در کسب و کار جدید ابتدا بازاریابی کنید!

همیشه برای افرادی که ابتدا وارد کسب و کار می شوند، باید یکسری از مراحل را پشت سر بگذراند و سپس خودشان با ایده گرفتن از تجارب به بازاریابی بپردازند. موفقیت در کسب و کار همانند رانندگی روی ماشین سنگین است که شاگرد لازم دارد و شاگرد اگر توانا باشد، خودش روزی صاحب ماشین خواهد شد. مثلا وب سایت  inspirereview خودش ابتدا یک فروش رابطه ای یا Affiliate Marketing را به افراد معرفی می کند و به افراد تضمین می دهد که پس از مدتی و در صورت رضایت به آن های یک وب سایت فروشگاهی هدیه کند.

شما سایت خود را با هر هدفی راه اندازی کنید!

دِرِک هالپرن موسس و مدیر وبسایت  SocialTriggers را حتما می شناسید. این اعجوبه ابتدا یک وب سایت اخبار ستاره های هنر را راه اندازی کرد و یا بسیاری از وب سایت های ایرانی مثل varzesh3 که ابتدا برای خبرهای ورزش ساخته شد ولی کمی بعد محلی برای تبلیغات و فروش سایر کسب و کار ها تبدیل شد. درک هالپرن اعتقاد دارد ارائه مطالب جذاب و ماندگار، قله ی پرتابی برای کسب و کار موفق است.

برنامه نویسی کردن و ساخت اپلیکیشن!

کافی است به گوشی خودتان نگاه کنید و از صد ها برنامه موجود در گوشی چند تا را برای نمونه باز کنید و ببینید که در عین سادگی و کارآمدی چه برنامه نویسی ساده ای دارند. بسیاری از اپلیکیشن های ساده را تنها می توان با کمی تلاش و گذراندن دوره های کوتاه درست کرد. معروف ترین سایت و برنامه برای دانلود اپلیکیشن های داخلی، برنامه بازار است که توانست در ابتدا با ارائه نرم افزار های گوگل پلی وارد کسب وکار شود و پس از آن نیز عده ای برنامه نویس را استخدام کرد. پس با کمی تغییر نگرش می توانید راه خود را پیدا کنید.

از دور کاران  استفاده کنید!

این موضوع یکی از ویژگی های سایت های موفقی در دانشگاه های امریکا و یا نمونه داخلی آن پونیشا است. این سایت ها ابتدا به مشتریان این اطمینان را می دهند که کارشان به بهترین شکل ممکن صورت خواهد پذیرفت و پشتیبانی می کنند. این ایده اولین بار توسط دانشجویان دانشگاهی در امریکا صورت گرفت که کارهای دانشجویان دیگر را انجام میداد و سپس  بزرگتر و بزرگتر شد.

کسب و کار موفق یک فرایند طولانی ولی لذت بخش است در این امر شما باید خودتان را در معرض آزمایش قرار دهید و به داشته هایتان ایمان داشته باشید.

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.