یک بار برای همیشه

یک بار برای همیشه : آیا تا به حال لحظاتی را تجربه کرده اید که درست در زمانی که حرکت کرده اید زمین بخورید؟ آیا تا به الان شده شرایطی را تجربه کنید که نزدیک موفقیت شده باشید و ناگهان با یک شکست همه چیز را تمام شده ببینید؟ در این زمانها افراد واکنشهای متفاوتی نشان می دهند و بعضا با خودشان می گویند: نکنه خدا برایمان نخواسته است؟ و یا انگشت اتهام را به سوی کسی نشانه میگیرند و می گویند فلانی مقصراست که سنگ سر راهم انداخت چون من داشتم کارم رو می کردم. بعضی ها هم بلافاصله پرچم سفید تسیلم شدن را روبروی خواسته هایشان می گیرند و می گویند که ” ما شانس نداشتیم، اگه داشتیم که اینجا نبودیم “.
ولی اکثرا یک موضوع را در نظر نمی گیرند و آن این است که بر خلاف تصور اکثر انسانها شکست ها برای اذیت و آزار ما و یا دور کردنمان از خواسته هایمان نیامده اند، بلکه آنها آمده اند تا به ما درس مهمی را یاد بدهند و این درس قرار است مسیر ما را برای رسیدن به خواسته هایمان هموار کند ، نه آنکه ما را از رویاهایمان دور کند. شکست ها همیشه با خودشون حاوی پیام هایی هستند که اگر کمی آرام باشیم و بدون اینکه تحت تاثیر اتفاقات موقتی و به ظاهر بد قرار بگیریم ، به آنها دقت کنیم ، می توانیم پیامهایشان را ببینیم و درک کنیم و موفقیت را در آغوش بگیریم .
بیاییم یکبار و برای همیشه این درس ها را بیاموزیم نه آنکه با توجه به ناخواسته ها آنها را مدام تکرار کنیم.

علیرضا محمدی

دانلود فایل

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۵ ۱۳:۵۷:۳۴ +۰۰:۰۰مهر ۷ام, ۱۳۹۶|پادکست|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. elenayekta8 مهر ۲۶, ۱۳۹۶ در ۷:۱۲ ب.ظ - پاسخ دادن

    واقعا این شرایط خیلی پیش میاد…و متاسفانه ناامید میشیم….وویس عالی بود….خیلی عالی

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.