۲۳ جمله انگیزشی از آنتونی رابینز

۲۳ جمله انگیزشی از آنتونی رابینز : نقل قول های انگیزشی و الهام بخش از آنتونی رابینز که شمارو برای دست پیداکردن به موفقیت، قدرتمند میکنه.تونی (یا آنتونی) رابینز الهام بخش میلیون ها انسان در سراسر کره زمین هستش. مخصوصا برای ما ایرانی ها که با کتاب های انگیزشی اون بزرگ شدیم و در سخت ترین شرایط زندگی به خوندن قسمتی از کتاب هاش، دوباره روح تازه ای برای ادامه در ما دمیده شده.

ما در این مقاله صرفا میخویم برای رسیدن به موفقیت های بزرگ در کسب و کار و زندگی، جملات، سخنان و گفته های پرقدرت ان رو گلچین کرده و برای شما به صورت یک مقاله انگیزشی انتخاب کنیم تا اون ها رو  سرمشق زندگی خودتون قرار بدید.

آنتونی رابینز با چاپ کتاب پرفروش “غول درون خود را بیدار کنید” در آمریکا بسیار بر سر زبون­ ها افتاد و به یک چهره شناخته شده تبدیل شد با این وجود اونهنوز هم تلاش می­کنه تا الهام بخش و انگیزه دهنده مردم برای دستیابی به موفقیت­ های بزرگ باشه.

آنتونی رابینز به تازگی یک کتاب جدید منتشر کرده به نام: “پول: استاد بازی” که فعلا خبری از ترجمه اون در ایران به گوش ما نرسیده، اما میتونید بعضی از جمله های این کتاب رو که ترجمه شده در این مقاله بخونید… پس کلمات قدرتمند آنتونی رابینز رو بخونید تا مشوق شما برای رسیدن به موفقیت بشه.

۱٫. مشکلات خودتون رو شناسایی کنید، اما قدرت و انرژی خود رو صرف راه حل کنید.”

۲٫. گذشته شما برابر با آینده نیست.”

 

۳٫. جاده موفقیت با عمل گسترده و عزم راسخ طی می­شود.”

۴٫. از زندگی خودتون به طور کامل، در حال حاضر لذت ببرید، همه چیز رو تجربه کنید، مراقب خود و دوستانتون باشید، به دنبال خلق لحظات خوش باشید، کارهای هیجان انگیز و عجیب غریب انجام بدید، در حال رفتن به هر جا که هستید از مسیر راه لذت ببرید“.

۵٫. مهم نیست که میدونیدچه کاری انجام می­دید؛ مهم اینه که کاری روکه می­دونید درسته انجام دهید.”

۶٫. اکثر مردم در زندگی شکست می­خورن، چون که خودشون رو مشغول چیزهای جزئی می­کنن.”

۷٫. چیزی که در خلوت تمرین کنید باعث گرفتن پاداش در ملاعام می­شه.”

۸٫. اگه نمیتونید، باید انجام بدید . اگه مجبور بشید که باید انجام بدید، می تونید انجام بدید.”

۹٫. ما می تونیم زندگیمون رو تغییر بدیم و لون چیزی رو که دقیقا می­خوایم و به دنبال اون هستیم به دست بیاریم.”

۱۰٫. من شما رو به این چالش دعوت می­کنم که زندگی خودتون رو تبدیل به یک شاهکار کنید،  من شما را به چالش پیوستن به صفوف از اون دسته از افرادی دعوت می­کنم  که بر اساس اون چیزی که  یاد میدن  زندگی می­کنن و طبق گفته­ هاشون عمل می­کنن.”

۱۱٫. رهبران ۵ درصد از وقت خود رو صرف مشکل و ۹۵ درصد از وقت خود رو صرف راه حل می­کنن. راه حل رو پیدا کنید و مشکل رو از سر راه بردارید!”

۱۲٫. تعیین اهداف اولین قدم در تبدیل رویاهای نامرئی به اهداف قابل مشاهده هستش.”

۱۳٫. کیفیت زندگی شما بستگی به کیفیت روابط شما داره.”

۱۴٫. اگه میخاید موفق بشید، کسی که نتایج  مشابه خواسته شما رو به دست آورده پیدا کنید  و از روش اون استفاده کنید تا همون نتیجه رو به دست بیارید.”

۱۵٫. هر مشکل یک هدیه است – بدون وجود مشکلات ما رشد نخواهیم  کرد.”

۱۶٫. جایی که در اون تمرکز وجود داره، انرژی جریان پیدا میکنه.”

۱۷٫. من باور دارم زندگی به طور مداوم ما روآزمایش می­کنه تا سطح تعهدات ما رو بسنجه و بزرگترین پاداش زندگی برای کسانیهکه دست از تعهد بی پایان خودشون بر نمی­دارن تا زمانی که به اهدافشون برسن این سطح از عزم می تونه کوه ها را حرکت دهد، اما باید ثابت قدم  و با عزمی راسخ باشید.”

۱۸٫. اگه اونچه رو که همیشه انجام میدید، انجام بدید، اون چیزی که همیشه به دست میارید، به دست خواهید آورد.”

۱۹٫. افراد موفق همیشه سوالات بهتری می­پرسن، و در نتیجه، پاسخ بهتری پیدا میکنن.“

۲۰٫. اگثر مردم تنیل نیستن، اونا اهداف مهمی دارن که متاسفانه این اهداف انگیزه ای برای حرمت در اونا ایجاد نمیکنه.”

۲۱٫. وقت زیادی بگذارید و مشکل را شناسایی کنید، اما انرژی تون رو برای حل آن و نه برای نگرانی بابت اون، صرف کنید.”

۲۲٫. باورها قدرت ساخت و تخریب بالایی دارن و به انسان، قابلیت کنترل این قدرت توسط انتخاب افکارش، داده شده.”

۲۳٫. ما میتونیم زندگیمون رو تغییر بدیم، ما میتونیم هر اونجه که میخایم، انجام بدیم،داشته باشیم و خلق کنیم… “

 مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.