۷ قدم موفقیت از زبان رابرت کیوساکی

– دادن و گرفتن
۷ قدم موفقیت از زبان رابرت کیوساکی : مطمئن ترین راه برای به دست آوردن چیزی این است که باید برایش خرج کنی که این بستگی داره به دیدگاه شما نسبت به پول.
بدست آوردن پول زیاد مستلزم این است که بهای زیادی پرداخت کنید. نه تنها پول بلکه وقت شما و تلاش زیاد در کار هم برای آن نیاز است. با این حال  هستند افرادی که زیاده خواه هستند ولی چیزی بابت آن خرج نمی کنند.
آیا این امکان پذیر هست که کم کار کنی و زیاد بگیری؟ اگر خواهان دریافت زیاد هستید، زیاد کار کنید، زیاد خرج کنید.
۲-تغییر روش فکری
از حس رقابت طلبی خود  الهام بگیرید. بله پستی بلندی هایی خواهد بود. اکثر کارآفرینان برتر در جهان هم مقروض شده اند. این جا همان جایی است که  روش فکری شما نیاز دارد که تغییر کند، عمل کند و سخت کار کند. رابرت کیوساکی از مشکل خودش به عنوان انگیزه ای برای ورود به بازار و کسب و کار استفاده کرد.
شما بزرگترین دارایی و بدهی خودتان هستید.
۳-روی چیزی تمرکز کنید که نتیجه خواهد داد.
یک رشته را تا زمان موفقیت ادامه دهید.
از تلاش بر روی چند عمل به صورت همزان پرهیز کنید و در یک سمت بر روی یک پروژه تمرکز کنید.
شما میتوانید  خودتان را با چیز های اضافی  مشغول کنید که این نه تنها باعث حواس پرتی شما می شود همچنین موجب کلافه شدن شما هم می شود.
وقت خودتون رو صرف انچه می دانید بکنید. تنوع چیز اشتنباهی نیست اما وقتی سرعت شما را در مسیر انجام  کار های مهم تر کاهش دهد آن زمان شما باید در اولویت بندی خود تجدید نظر کنید.
پیدا کنید شغلی را که برای شما نتیجه خواهد داد و در آن بمانید.هر شخص منحصر به فرد است.
۴-از  لحظات ناگوار تا فرصت های جدید
مردم دچار حالاتی از ناراحتی  در زمان مشکلات اقتصادی می شوند. مانند افسردگی حاد که به هنگام بحران مالی جهانی به مدت چندین سال روی میدهد.اما برخی این بحران را فرصتی برای پیشرفت می بینند.
درحالی که عده ای از مردم  در نگرانی هستند،عده ای دیگر از این مزیت برای خرید،حل مشکلات و پیدا کردن راه حل بهره می برند.
۵-شغل خود را درست طراحی کنید
این مربوط به محصول نیست. بلکه مربوط به طراحی مناسب شغل بدون نیاز به افزایش سرمایه است.
بهترین  راه برای تحلیل و فهمیدن اینکه کی شغل شما دارای پیشرفت و یا فاقد آن است مثلث B-I است
در زیر می توانید آن را مشاهده کنید

۷- پس انداز را ترک کنید
صرفا پول خود تون رو پس انداز نکنید. این بدین معنی نیست که چون می تونید ، پولتون رو خرج کنید.در عوض هوشمندانه ازش استفاده کنید.
از پولتون برای پیشرفت در کار یا سرمایه گذاری در فرصت های پیش رو استفاده کنید.
امیدوارم از این دروس لذت برده باشید. از خود این مرد رابرت کیوساکی

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.