۲۶ نکته برای ثروت مند شدن

۲۶ نکته برای ثروت مند شدن : دوست دارید حتما شما هم که ثروتمند و پولدار بشید.خلاصه و مفید ۲۶ نکته آموزشی رو بخونید یادبگیرد و عمل کنید.

۱- رویاهای بزرگی در سر داشته باشید. افکار بزرگ زندگی شما را متحول می سازد.

۲- یک تصویر خاص از مقصد مسیر خود در ذهن تان ترسیم کنید. هر اندازه این تصویر مشخص تر و خاص تر باشد امکان دستیابی شمابه آن بیشتر خواهید بود.

۳- به گونه ای رفتار کنید که گویی شما مالک کسب و کارتان هستید. ولو آنکه برای شخص وشرکت دیگری کار میکنید. این نگرش شما بذر های موفقیت واستقلال شغلی را در سرنوشت شما خواهد داشت.

۴- شغل خود را دوست داشته باشید چنانچه به آن علاقه مند نیستید آن را رها کنید. با “نه” گفتن به شغلی که تنها برای پول انجامش میدهید شغل دلخواه خود را همچون آهن رباجذب خود خواهید کرد.

۵- یک گروه خوش فکر تشکیل دهید.با افرادی که متعهد به ایجاد یک شغل بزرگ هستندجلسه تشکیل دهید . اندیشه ها و ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید و از یکدیگر پشتیبانی کنید.

۶- همواره ضوابط اخلاق کاری را رعایت کنید.

۷- پیشرفت وبهبودی دائم و بی وقفه در شغل خود را سر لوحه اعمال خود قرار دهید. همیشه به علم خود بیا فزایید.

۸- به شغل خود به عنوان یک خدمت رسانی بنگرید. یاری رساندن به دیگران کسب و کار شما رونق خواهید بخشید.

۹- از تمام جزئیات و ریزه کاری های شغل خود آگاهی یابید. این پیشه ی شماست .

۱۰- مترصد فرصتها باشید. هر لحظه ممکن است بردر شما بکوبد . آیا شما آماده هستید ؟

۱۱- تناسب اندام خود را حفظ کنید .ذهن توانمند جسم نیرو مندی پدید می آورد . بدن ضعیف معلول ذهن ضعیف است سلامت جسمی وروانی شما اساس موفقیت شما در زندگی است .

۱۲- زندگی خود را اولویت بندی کنید . ابتداکار های مهم تر را به انجام رسانید

۱۳- پیش ازآنچه مشتری انتظار دارد به وی خدمت ارائه دهید .با این عمل اعتماد سازی کرده ومشتریان شما را افزایش میدهد .

۱۴- فرد منضبطی باشید . زندگی خود را از فعالیت ها و افرادی که موجبات پیشرفت و بالندگی شما را فراهم می آورند پر کنید، فعالیتهایی که بر زندگی شما اثر منفی میگذارند رااز خود دور سازید .

۱۵- نخست به خودتان پرداخت کنید. این نخستین قانون متمولان است . پس انداز را هیچگاه فراموش نکنید.

۱۶-  هر از چند گاهی تنهایی را تجربه کنید . در زمان تنهایی به ندای درون و اندیشه های ذهن خود گوش فرا دهید و برنامه ریزی های خلا قانه کنید .

۱۷ – به سوی برتری گام بردارید . بهترین را ارج دهید و به کمترین از آن قانع نباشید .

۱۸- صداقت و درستکاری بهترین سیاست است . خود وخواسته های خود را بشناسید و آنها را همیشه صادقانه بیان دارید .

۱۹- در روند تصمیم گیری سریع عمل کرده و در تغیر آنها کند و آهسته باشید .

۲۰- شکست گزینه ی شما نخواهد بود .تمام افکار شما باید برموفقیت متمرکز باشد. شما باید موفق گردید .

۲۱- در دستیابی به اهدافتان مصمم باشید. پافشاری سر سختانه اعتماد به نفس شما را تقویت کرده و شما را به پیروزی نهایی نزدیک می کند.

۲۲- بر خلاف جریان آب شنا کنید هیچکاه از ایده ها ،عقاید و رویکرد های نو نهراسید .

۲۳- بر روی فرصتها تمر کز کنید نه بروی موانع .

۲۴- سه عنصر ترس ،پشت گوش اندازی و تنبلی را از زندگی خود بیرون اندازید .

۲۵- به خاطر داشته باشید اغلب افرادی که در کنار شما زندگی می کنند از پیشرفت و ثروتمند شدن شما خشنود نخواهد شد و ممکن است در این مسیر مرتبا شما را از دستیابی به اهدافتان دلسرد سازند . تنها به اهداف خود بیاندیشید و آنها را نادیده بگیرید .

۲۶-یاد بگیرید خود خواه باشید. خود خواهی به معنی نادیده گرفتن حقوق دیگران نیست بلکه به مفهوم ارج نهادن به خواسته هاو آرزو ها ی خودتان و مقدم دانستن آنها برخواسته های دیگران است .

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.