۵ کارآفرین موفق جهان که کسب و کار آنلاین راه انداخته اند

۵ کارآفرین موفق جهان که کسب و کار آنلاین راه انداخته اند :

کارآفرین موفق جهان

۱. جف تیلور

جف تیلور، مدیرعامل شرکت دیوایس (DEVISE)، تجربیات زیادی در ایجاد کسب و کارهای سودآور برخط دارد. آنچه وی به عنوان یک شرکت طراحی و بازاریابی وب شروع کرد، به‌تدریج به بنگاهی تبدیل شد که وب گاه‌ها را ایجاد می‌کند، بازاریابی می‌کند، تبدیل به پول می‌کند و می‌فروشد. تیلور و شریک‌اش، ایوان لیزابث، این توانایی را دارند که کسب و کارهای برخط را با نرخ قابل توجهی رشد دهند.

من، دانش دست اولی از موفقیت وی دارم، چرا که شرکت من، فروش وب‌گاه سون فیگر را بر عهده داشته است که تیم تیلور طراحی کرده بود.

تیلور بر اهمیت اتخاذ اقدام فوری تاکید دارد. وی معتقد است ”من، صدها ایده داشته‌ام، اما تا زمانی که عملی ورای این ایده‌ها قرار‌نگیرد، چیزی از ایده‌ها حاصل نخواهد شد. دلیلی ندارد که منتظر زمان مناسبی برای شروع پروژه باشید. کار کردن روی پروژه را همین امروز شروع کنید”.

۲. تیم سیدلر

تیم سیدلر، یک مرد عیالوار و پدر دو فرزند است که از کارآفرینی برخط برای تحول در زندگی خود استفاده کرد. وی در گذشته، در وضعیتی قرار داشت که افراد زیادی با آن روبه‌رو می‌شوند، قبض‌های برق و گاز پرداخت نشده. وی کاری انجام داد که بسیاری از افراد، اشتیاق کافی برای انجام آن را ندارند؛ وی کار خود را رها کرد و ۱۰۰% زمان و تلاش خود را روی ایجاد سود برخط متمرکز کرد و اخیراً مجموعه‌های وب‌گاه‌ها را به قیمت‌های میلیون دلاری می‌فروشد.

وی در وب‌گاه خود با عنوان گت نیچه کوئیک (Get Niche Quick)، درباره ی فراز و فرودهای سفر کارآفرینی خود مطالبی نوشته است. رویکرد شفاف وی، بسیار مفید است، چرا که کارآفرینان مشاهده خواهند کرد روزهای خوب و بد در هر کسب و کاری وجود دارد.

سیدلر پروژه‌های جاری و آتی خود را به اشتراک می‌گذارد و راجع به درآمدهای خود به شکل باز صحبت می‌کند و بهترین درآمد ماهانه و روزانه‌ی خود را گزارش می‌کند. در این وب‌گاه، هیچ نشانی از بی‌انگیزگی و بی‌‌میلی وجود ندارد و توصیه می‌کنم، سفر کسب و کار برخط وی را دنبال کنید.

۳. دام ولز

بازاریابی برخط و پیوسته یک اشتباه بزرگ است، اما حقیقت این است که بسیاری از کارآفرینان، به این دلیل کار را رها می‌کنند که وقتی نتایج فوری مشاهده نمی‌کنند، از اشتیاق آنها کاسته می‌شود. این کار زمان بر است و یک راهبرد متفکرانه برای کسب سود از طریق بازاریابی پیوسته نیاز است. دام ولز، یک بازاریاب برخط بسیار موفق است که رهنمودهایی را کارآفرینانی ارائه می‌کند که می‌خواهند بدانند که چگونه درآمد برخط کسب کنند.

وب‌گاه وی، با عنوان هیومن پروف دیزاینز (Human Proof Designs)، آموزش در قالب وب‌گاه را به افرادی ارائه می‌کند که می‌خواهند فرا بگیرند چگونه یک وب‌گاه کاملاً تخصصی روش مناسبی برای این کار ارائه می‌کند، تمام چیزها در ارتباط با تحقیقات مربوط به جست‌وجوی کلید واژه‌های تخصصی، تا تبدیل کردن آنها به پول در این وب‌گاه‌ها پوشش داده شده است. ولی صرفاً حرف نمی‌زند. بلکه همراهی می‌کند و به شکل مستمر، وب‌گاه‌های تخصصی ایجاد می‌کند تا به داشته‌های خود بیفزاید و این تجربیات را به مورد کاوی‌ها برای خوانندگان تبدیل کند.

۴. استیو رندل

استیو رندل، مرد گرداننده‌ی تکسفلای (Texfly)، یک منبع برخط برای کارآفرینانی است که در ایجاد وب‌گاه‌های سودآور کاملاً تخصصی و رتبه‌بندی بالای آنها در جست‌وجوهای برخط با استفاده از شبکه‌های خصوصی برخط تخصص دارد. وب‌گاه رندل، به این دلیل متمایز است که وی از صحبت راجع به آنچه واقعاً نتیجه بخش است، هراسی ندارد.

مدیران عامل حرفه‌ای متعددی، به جای گفتن این امر که محتوای با کیفیت باید مبنای تمرکز باشد، بر شبکه‌های برخط خصوصی تمرکز دارند. شبکه‌های برخط خصوصی، وب‌گاه‌ها و بسیاری از مدیران عامل برجسته را بر مبنای روش مشابهی رتبه‌بندی می‌کنند؛ البته این روش را به شکل عمومی مطرح می‌کنند. طرح وب‌گاه‌ها و شبکه‌ی برخط خصوصی مورد استفاده‌ی رندل که در تکسفلای در دسترس هستند، بسیار ارزش‌مند هستند و افراد حاضر در فضای برخط، می‌توانند از این اطلاعات بهره‌مند شوند.

۵. استوارت واکر

وی یکی از کارآفرینان برخط است که در بازاریابی وب‌گاه‌های تخصصی برخط، تخصص دارد. وی بینش و دانش خود را در وب‌گاه خود با عنوان نیچه هکس (Niche Hacks) به اشتراک می‌گذارد. وی کارآفرینی با سن کمتر از ۳۰ سال است که دور دنیا سفر می‌کند و از دارایی‌های برخط بسیار گسترده‌ای منتفع می‌شود. وی در حال زندگی بخشیدن به رویایی است که بسیاری از افراد آرزو دارند در کسب و‌کار برخط به آن دست یابند.

به این دلیل که بسیاری از افراد قبل از آزاد‌سازی کامل قابلیت‌های خود، کار را رها می‌کنند، واکر تصمیم گرفت تا وب‌گاهی را ایجاد کند که بر تحقیقات وب‌گاه‌های تخصصی و مسیرهایی متمرکز باشد که خود وی شخصاً برای ایجاد سود دائمی قابل توجه، بدون داشتن موقعیت مکانی خاص استفاده می‌کند. بهترین اطلاعات وی، رایگان است و همان چیزی است که تمام کارآفرینان برخط، ارزشمند می‌دانند؛ و مطالب وب‌گاه وی در ارتباط با ترافیک در حال افزایش فضای برخط و ارتقای محتوا، چیزی است که تمام مالکان کسب و کارها به آن نیاز دارند

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.