مقالات۱۳۹۷-۶-۳۰ ۱۰:۵۴:۱۶ +۰۰:۰۰

در اینجا بیش از آنچه تصور کنید نصیبتان خواهد شد.

success photo donyayeservat articles - مقالات -

برای موفقیت و دستیابی به ثروت راه های زیادی وجود دارد ما به شما بهترین مسیر هارا ارائه خواهیم داد و شما را تا انتهای مسیر موفقیت همراهی میکنیم و همواره در کنارتان هستیم. با تیمی تمام عیار و تلاشی بدون وقفه همراهتان میشویم.دنیای ثروت مسیری مطمئن در پیش روی شماست.

 • ما به شما ایمان داریم، شما لایق همه ی خوبی های عالم هستید.

 • به روز ترین مقالات را از ما بخواهید، شگفت زدتان خواهیم کرد.

 • بهنرین پادکست های موفقیت را در بخش رادیو ثروت دنبال کنید.

 • بهنرین ویدئوهای موفقیت را در بخش تلویزیون ثروت دنبال کنید.

 • آرشیوی بزرگ از بهترین مطالب دنیای ثروت را در کانال ما دنبال کنید.

 • برای شما بهترین مطالب را آماده کرده ایم تا با ما طعم موفقیت و ثروت را بچشید.

 • مارا در صفحات اجتماعی دنبال کنید، تا همواره از جدید ترین تخفیفات و مطالبمان آگاهتان کنیم.

 • ما از هم صحبتی با شما لذت میبریم برای ارتباط با ما از فرم تماس با ما و تلگرام دنیای ثروت استفاده کنید.

هر روز ذهن خود را، با مطالعه جدیدترین مقالات ما بروز کنید.

همه چیز آماده شده، تلاش ما بخاطر شماست!

articles photo www.donyayeservat.com - مقالات -

با مقالات ما همراه باشید تا در هر زمینه ای از موفقیت و ثروت شما را متحول کنیم، نکات ما چراغ مسیر موفقیت شما خواهند شد.

podcast photo www.donyayeservat.com - مقالات -

پادکست های دنیای ثروت را آماده کردیم تا همواره موفقیت را در گوشتان زمزمه کنیم و به شما به زبانی ساده موفقیت را بیاموزیم.

video photo www.donyayeservat.com - مقالات -

برای شما ویدئو هایی ناب آماده کره ایم با ما موفقیت را کاربردی بیاموزید، برای شما با کیفیت ترین مطالب را گزیده ایم.

بهترین در ارائه مقالات دنیای ثروت و موفقیت!

«ما برای بهتر شدنمان هر روز تلاش میکنم شما با ارزش ترین مخلوقات خداوند هستید لیاقت شما بی نهایت است»

همین حالا به جمع ۲۵۰۰ نفره ما در تلگرام پپیوندید!

“همین حالا عضو شوید”

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.