فنگ شویی ذهن

فنگ شویی ذهن : آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که مقدمه ی موفقیت و حضور در دنیای ثروت چه چیزهایی می تواند باشد ؟

فنگ شویی ذهن چه تاثیری در ساده کردن مسیر جذب دنیای ثروت و موفقیت دارد ؟

چگونه می توانم ذهنم را از پراکندگی و اغتشاشات نجات دهم و بر روی مسیر موفقیت و ثروت تمرکز داشته باشم ؟

چطور می توانم تمریناتم را به طور منظم انجام دهم و در ارتعاش  جاده موفقیت و ثروت باقی بمانم ؟

همه ما می دانیم که ذهن وسیله ای برای ارتباط با خود درونی ماست . این ذهن است که افکار ما را می سازد و این افکار است که با ارتعاش هایش به جهان هستی منجر به ایجاد اتفاقات و احساسات در پیرامون ما خواهند شد . ذهنی که بهم ریخته و متشنج است دنیایی را می سازد که ما طالب آن نیستیم و ذهنی که در آن سکوت و سکون و آرامش موج می زند دنیای خلاق و سرشار از برکت را به همراه خواهد داشت . فنگ شویی ذهن شامل یک سری اصولی است که هدف آن ممانعت از انرژی های منفی و تقویت و محافظت از انرژی های مثبت می باشد.

در این مقاله به ۱۲ اصل می پردازیم که می تواند شما را برای دستیابی به ذهنی فعال ، خلاق و دور از افکار و ارتعاش های  نامطلوب  یاری رساند. این اصول بر مبنای خالی کردن ذهن پایه ریزی شده اند و با اجرای درست آن شما می توانید به نتیجه ای مطلوب دست پیدا کنید. تصور کنید وارد خانه ای می شوید مملو از وسایل متفاوت، بدون نظم و سرشار از گرد و غبار و آلودگی، آیا در این خانه می توانید احساس آرامش داشته باشید؟ مسلما خیر. نکته ای که ضروری است بدانید این است که ذهن شما نیز مانند خانه ای است که برای ایجاد آرامش و سکون نیاز دارد تا با ریختن اضافات و خانه تکانی اساسی بتواند در سایه ای از ثبات ، خود حقیقی و خلاقتش را بروز دهد . شاید فردی بگوید من در خانه ای که حتی در آن بی نظمی و آلودگی هم وجود داشته باشد می توانم آرامش داشته باشم! بنابراین دوباره تصور کنید که در همان خانه ی قبلی حضور دارید ، خانه ای که علاوه بر تمام آلودگی ها و بی نظمی ها، صداهای ناخوشایند نیز در آن شنیده می شود. چگونه می توان در خانه ای که صداهای ناهنجار زیادی شنیده می شود متمرکز و آرام بود؟! چگونه می توانیم با تمام گفتگوهای ذهنی پراکنده و ناخوب انتظار افکاری را داشته باشیم که ما را به ساحل آرامش برساند؟!   ذهن آرام می تواند با ایجاد تمرکز منجر به پایداری شما در مسیر موفقیت گردد ، بنابراین تمرکز به وسیله ی ذهنی خالی و آرام، سرعت شما را در مسیر موفقیت  افزایش می دهد.

اصل اول: لیست تمام کارها و هدف هایتان را بنویسید.

تمام کارها و اهدافی که به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته و دارید را یادداشت کنید. لیست کارهایی که در کسب و کارتان و یا ایده ی اولیه تان که نیاز است انجام شود و همچنین اهدافی که در ذهن برای پیشرفت نیاز دارید بنویسید. حتی کارها و اهدافی که فکر می کنید الویت و اهمیتی ندارند را نیز یادداشت کنید. مثلا ادامه تحصیل، ایجاد و یا جستجوی کار، کلاس ورزشی، هنری و یا تخصصی که مدت ها بود که می خواستید در آن شرکت کنید، قرار ملاقات های دوستانه و کاری، تمرینات و دوره های ناتمام که از کلاس های مختلف باقی مانده اند و آنها را انجام نداده اید و در نهایت لیست تمام کارها و اهداف هفتگی ، ماهیانه و سالیانه خود را بر روی کاغذ بیاورید.

اصل دوم: برنامه روزانه تان را مشخص کنید.

لیست کارها و برنامه های خود را که در بخش قبل یادداشت کرده اید را مرور کنید. الویت کارهای شما کدامند؟ از خود بپرسید امروز چه برنامه ای دارم؟ چه کاری را باید انجام دهم؟ فراموش نکنید که جاده موفقیت یک مسیر است که با انجام دادن کارهای روزانه که به صورت مطلوب انجام شده اند، میسر می شود و شما را به اهدافتان می رساند. پس برای اینکه در این جاده ی زیبا متوقف نشویم نیاز است که کارها و اهداف را به صورت گام به گام دنبال کنیم. به نظر شما چرا ما باید برنامه ریزی را به صورت روزانه انجام می دهیم؟ زیرا استمرار و مداومت در انجام کارهای مطلوب، باعث ایجاد موفقیت های دنباله دار و در نهایت رسیدن به هدف می شود. پس اگر اهدافی در زندگی دارید باید برنامه ریزی روزانه ای انجام دهید و آن را در همان روز به پایان برساید چون این برنامه مربوط به همان روز است و روز بعد باید برنامه ای دیگر داشته باشید که شما را یک قدم به موفقیت نزدیک کند و این کاری است که باید بدون کوچکترین وقفه همیشه انجام دهید تا بتوانید ارتعاش های موفقیت را به واقعیت تبدیل کنید. از همین لحظه بلند شوید و برنامه روزانه را یادداشت کنید و انجام آنها را شروع کنید و در پایان روز بخاطر برنامه های روزانه ای که در همان روز انجام می دهید موفقیت خود را جشن بگیرید. اینکار ناخوداگاه شما را تشویق می کند تا بتوانید کارها و برنامه های بزرگتر را به انجام برسانید ( در مورد ناخوداگاه و چگونگی جذب خواسته ها در محصول روند خلق رویاها صحبت شده است )

اصل سوم: نگرانی ها کنار گذاشته شود.

در این مرحله اهداف مشخص شده اند و هر روز با برنامه ی همان روز پیش می رود. حال برای تسریع در روند پیشرفت نیاز داریم تا موانع ذهن را کنار بگذاریم. یکی از مخرب ترین این موانع (نگرانی ها) هستند. لازم است که از نگرانی هایی که هنوز بوجود نیامده اند و شاید هیچوقت هم بوجود نیایند بپرهیزیم و بار ارتعاش های نادرست آن را به زندگیمان دعوت نکنیم ( توضیح کامل در محصول روند خلق رویاها ) و با حضور در لحظه ی حال به انجام فعالیت روزانه خود بپردازیم. آینده ی بهتر یا بدتر حاصل همین لحظه ی مطلوب و یا نامطلوب است که اکثرا از این موضوع ناآگاهند. زمان را در دست بگیرید و بهترین کاری که مطلوبتان است را به بهترین نحو به ثمر بنشانید و به لحظه ی اکنون اعتماد کنید تا کائنات ثمره ی اعتماد شما را باز گرداند.

اصل چهارم : برنامه های حل نشده حل شود .

به لیست تان مراجعه کنید. تمام کارها، برنامه ها، روابط و افکار نیمه تمام را بیابید و در سریع ترین زمان ممکن برای تمام کردنشان گام بردارید. به طور مثال: اگر پروژه و یا شراکتی شروع شده و نیمه تمام رها شده، تابلو نقاشی تان نیمه کاره، لباسی که خیاطی کردید و تمام نشده، کلاس هنری و یا تخصصی که همیشه دوست داشتید مجددا شرکت کنید را یا تمام کنید. حتی روابط ناتمامتان را نیز می توانید در این بحث جای دهید. توجه داشته باشید زمانی که دوست ندارید آن کار را به اتمام برسانید آن را انجام ندهید بلکه فقط نیاز است که به صورت ذهنی آن را تمام شده بدانید. می توانید پروژه خود را واگذار کنید. تابلو نقاشی و یا لباس نیمه کاره را ببخشید. حتی زمانیکه با روابط نیمه تمام مواجه شوید و در صورتی که نمی توانید با آن فرد صحبت کنید، مسئله را با نوشتن  نامه ای و مطرح کردن هر صحبتی با او حل کنید و آن را برای همیشه پایان دهید. خلاصه تکلیف تمام کارهای نیمه تمامتان را مشخص کنید و برای همیشه پرونده ی آن را ببندید. بگذارید ذهنتان از هرج و مرج خلاص شود تا بتوانید بسمت دنیای ثروت و آرامش جذب شوید.

اصل پنجم : خودتان را در معرض دانش روز قرار دهید نه اخبار!

توصیه این اصل به این موضوع  بر می گردد که هر ورودی می تواند مخرب و یا کارساز باشد. در دنیای امروز با حجم اطلاعاتی مواجه هستیم که متاسفانه اکثرا از دیدگاه فنگ شویی ذهن می تواند منجر به اغتشاش و به هم ریختگی سکوت و ثبات ذهن گردند.  ما برای داشتن یک زندگی برنده برنده می توانیم فیلترینگ شخصی ایجاد کنیم و خود را از اخبار و رویارویی با پیامد تشنج های ناشی از آن رهایی داده و خودمان را در معرض دانشی که می تواند ما را در جاده موفقیت نگه دارد قرار دهیم. با این اصل تحولی اساسی در برنامه ی خود در مواجهه با تلویزیون و شبکه های اجتماعی ایجاد کنیم. دانشی که خود را در معرض آن قرار می دهید می تواند شما را در رسیدن شما به کسب و کاری خلاق یاری رساند.

بطور مثال شما کسب و کاری را شروع کرده اید و یا ایده ی انجام آن را دارید با دانش روز می تواند کسب کار شما را رقابتی تر و پر سودتر کند. شما می توانید از این دانش روز که در همه جا یافت می شود به عنوان ابزاری برای رشد و پیشرفت کارتان استفاده کنید و یا به عنوان ابزاری که صرفا برای مروز اخبار و سرگرمی و وقت گذرانی است بهره برداری نمایید. افرادی که با دنیای تکنولوژی آشنا شدند و دانش آن را کسب کردند و خود را با آن وفق دادند توانسته اند پیشرفت های شگرفی در کسب و کارشان ایجاد کنند و افرادی از دانش روز صرفا برای وقت گذرانی و تفریح استفاده کرده اند، تمام منابع خود را از دست داده و به تفریحات مجازی آن معتاد شده اند.

اصل ششم : لیستی از ناکامی ها یتان را داشته باشید.

به گذشته تان نگاه کنید. هر زمان که در کاری و یا برنامه ای احساس بد یا شکست داشته اید آن را یادداشت کنید. مسلما همه ما این لیست را در ذهن خود داریم ولی مهم است که آن را به روی کاغذ بیاوریم تا تفاوت در برخورد ما با این لیست بتواند زندگی متفاوتی را برایمان ایجاد کند. برای رسیدن به این تغییر در ابتدا بپذیرید که شکست اتفاق افتاده و آن را به دید یک تجربه ببینید و از آن درس بگیرید و از فواید درسی که از آن گرفته اید با خود سخن بگویید در غیر این صورت هستی آنقدر ناکامی ها را تکرار و اصرار می کند که در نهایت آن درس را بیاموزید.

بطور مثال: اگر در روابط به شما خیانتی شده است و یا شریک شما سرتان را کلاه گذاشته است بپذیرید که مقصر این اتفاق شما بوده اید و اگر از این موضوع به درستی درس بگیرید دیگر آن اتفاق بریتان در زندگی تکرار نخواهد شد. پس تمام افرادی که از آنها رنجش دارید را ببخشید و قبل از همه این افراد خود را ببخشید و بدانید تا مسئولیت زندگیتان را نپذیرید و بخشش را برای خود و دیگران اجرایی نکنید هیچ تغییری در روند زندگی و رسیدن شما به اهدافتان ایجاد نخواهد شد. بعد از بخشش، از آن ناکامی ها و اتفاقات ذهن را رها کنید و به جای آن تجربه و درس هایی که فرا گرفته اید را با خود همراه سازید و مجددا با توجه به تجربه جدیدتان تصمیم بگیرید و باز برنامه ریزی جدید انجام دهید و شروع به آگاهانه عمل کردن  آن برنامه کنید.

اصل هفتم : هر دو هفته یک بار به مرور مقاله فنگ شویی ذهن و مطالعه و یادآوری آن بپردازید .

فقط تمرین مستمر می تواند یک مطلب را نهادینه کند و نتیجه مطلوب را ایجاد کند . با اشتیاق به مرور مطالب بپردازید . مطمئنا در هر بار مطالعه نکات جدید می آموزید و رفتارها، برنامه ها و افکار درست تری را می توانید جایگزین کنید. ما به دنبال ایجاد خلاء و سکوت ذهنی هستیم بنابر این فقط تکرار و تمرین می تواند حضور ما را در جاده موفقیت تضمین کند .

اصل هشتم : رهایی از آشفتگی های عاطفی

احساسات، می تواند ارابه ران کالسکه جاده ی موفقیت باشد پس با خشم ، ترس ، استرس ، نا امنی و هر احساس ناخوب دیگری این کالسکه را نرانید. غر زدن و شکایت کردن و قضاوت کردن را کنار بگذارید. هر موضوعی را شخصی نگیرید. امیدوار باشید. شاد بودن و به نکات مثبت فکر کردن را بیاموزید. لحظه حال را تجربه کنید. ارتعاشات ذهنی مثبت بسازید. همیشه می توان به لحظه حال پیروز شد ولی برای پیروزی بر آینده باید بر پیروزی در لحظه حال تمرکز کرد. ذهنی که مدام در حال تفکر و ارتعاش اتفاقات ناخواسته است نمی تواند امنیت احساسی داشته باشد و در نتیجه نمی تواند به جذب دنیای ثروت و موفقیت بپردازد .

اصل نهم : دوستان را غربال و گلچین کنید .

نشست و برخواست های خود را مرور کنید. با چه کسانی هم صحبت و همراه هستید. چه دوستانی را جذب می کنید. دوستان را از فیلتر عبور دهید و کسانی را که هم زخمی می کنند و مدام ارتعاش منفی می فرستند را کنار بگذارید. همیشه سعی کنید با دوستانی باشید که می توانند به رشد شما کمک کنند. هر کدام از ارتباطات ما یک آینه از وجود خودمان است پس باید به این آینه نگریست و دید که چه چیزی در این آینه نمایان می شود؟ اگر این آینه ناخواسته ها را نشان می دهد آن ها را در خود جستجو کن و با بازنگری خود به ارتقا و رشد خود بپرداز… هنگامی که با دوستی صحبت می کنید و می گویید من فلان مساله را دارم و او نیز در جواب می گوید من هم همین طور و یا حتی مساله ای بدتر را مطرح می کند بهتر است برای ادامه دوستی با او تجدید نظر کنید. صحبت های این دوستان می تواند تا مدت ها در ذهن به صورت ناخودآگاه تکرار شود و تمام این ارتعاش های منفی فکری می تواند شما را از هدفتان دور نماید.

اصل دهم : افکار و عملکردهای دیگران را رها کنید .

در جاده موفقیت تنها افکار و عملکرد افرادی که این جاده را طی کرده اند می تواند به شما کمک کند پس تا می توانید افرادی را  برای الهام و انگیزه گرفتن از آنها انتخاب کنید که در راستای اهداف شما حرکت کرده و موفق بوده اند و یا در مورد زندگی بزرگان کسب و کار و موفقیت مطالعه و تحقیق کنید ( مانند ده قانون موفقیت افراد موفق، در سایت دنیای ثروت ). اما کارها و افکار انسانهای شکست خورده  مربوط به نتایج نادرست ارتعاش های  خودشان است و نباید اجازه دهید تا این افکار شما را از دنیای ثروت و موفقیت دور کند. این نکته را در نظر داشته باشید که به محض ایجاد ارتعاش های جدید کائنات افراد جدید و مطابق با افکار شما را در مسیر موفقیت های شما جذب و قرار می دهد.

اصل یازدهم : انباری ذهن را خالی کنید .

از نگه داشتن دلخوری ها و ناراحتی های قدیمی برای تلافی کردن در آینده خودداری کنید. در انباری که همه ی وسایل درهم و شلوغ است  هیچ گاه نمی توان وسیله ی مورد نیاز را پیدا کرد و ذهن هم درست مانند همین انبار است! پس اجازه دهید انباری ذهنتان از گرد و غبارهای کهنه پاک گردد و آن را از تفکرات قدیمی و ناخواسته که حس شما را بد می کند خالی کنید تا بتوانید افکار و ارتعاش های مثبت و کارآمد را جایگزین آن کنید. ذهنی که منتظر است با نقشه های بد احساسات منفی را از درون بروز دهد هرگز نمی تواند آرامش و سکون ذهنی را جذب کند .

اصل دوازدهم : وانهادگی در طول روز

وانهادگی در وضعیت ذهن غیر فعال است و شما را در فرکانس آلفا قرار میدهد . هر روز ساعتی را به انجام مراقبه و وانهادگی اختصاص دهید . بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه در جایی آرام دراز کشیده  و توجه را در هر  دم و بازدم به سکوت بین افکار داده و سعی کنید سکوت بین افکار را بیشتر و بیشتر کنید . سپس تمام اندام های بدن خود را با هر دم و بازدم رها و سبک قرار دهید. و در نهایت از جملات تاکیدی مورد نظر خود استفاده کنید . بهتر است وانهادگی با صدای استاد شنیده شود تا بدن و ذهن به صورت کامل در وانهادگی قرار بگیرند (تکنیک و ویس وانهادگی در محصولات آینده سایت دنیای ثروت خواهد بود). وانهادگی با خاموش کردن ذهن و تمام ادراکات حسی به جز شنوایی که آن هم در حال هدایت آگاهی شماست ، می تواند مسیر را به ذهن ناخوآگاه شما بگشاید و شما را در رسیدن و جذب خواسته ها یاری رساند.

امیدوارم گام به گام با این اصول پیش رفته و مانند طبیعت که با نظم خاص و شگفت انگیز ، خود را شکوفا می کند ، شما نیز خود درونتان را در سایه ی ذهنی زیبا بسازید .

 

ندا تاری وردی از تیم دنیای ثروت

بازبینی و ویرایش: علیرضا محمدی

مطالب مرتبط :

۵ نظر

 1. zahraa.moazzenii آذر ۲۴, ۱۳۹۶ در ۳:۱۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  درود برتیم دنیای ثروت وهمراهان عزیز
  برداشتم ازین مقاله اینه که ذهن آروم مساویست با تمرکز بر اهداف ودرمسیر موفقیت روبه جلو حرکت کردن است
  وراههای رهایی از اغتشاش فکری باید عوامل تمرکز زدا رابرطرف کنیم از جمله نگرانی از آینده واسترس وکارهای نیمه تمام۰۰۰
  که باید ذهنی کارهای نیمه تمام ویاحتی روابطی که بلاتکلیف ونامشخص باقی مونده باید تمام وبسته شود
  وتازمانیکه من خودم ودیگران رانبخشم ونقش خودم درروابطی که آسیب دیدم ومسئولیتش رو قبول نکنم راهی برای موفقیت وجود نداره وبا اجرای اینها من میتونم به موفقیت وثروت دست پیدا کنم ونکته جالب این بود که وقتی برنانه های روزانه رو انجام بدم تشویقیست برای ضمیر ناخودآگاه که موفقیتهای بیشتری رو برام به عمل بیاره
  سپاسگزارم بابت این مقاله

 2. pary_venus64 آذر ۲۴, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  درود و خدا قوت
  واقعا فوق العاده است به خصوص که همراستا با تمرینات دوره مطالب تکمیلی رو قرار میدهید همه جوره ابهامات ذهنی برطرف میشه و با تمرینات هر روز و هر روز دریچه جدیدی به زندگی واقعی گشوده میشه. براتون سلامت و سعادت و نام جاودانه از خداوند منان خواستارم.
  سپاس فراوان.

 3. parifarb آذر ۲۳, ۱۳۹۶ در ۵:۱۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام الله بر شما،از بیان مطلب بسیار اگاهانه وراهگشاتون بینهایت سپاسگزارم،به نوعی داروندار ذهن رو بر سطرهای کاغذ عیان میکنیم وخانه ذهن رو از نو میچینیم ونهالهای تازه در باغش میکاریم وکهنگی ها رو دور میریزیم ،هر چه باعث زیباترشدن خانه ذهن میشود با بهترین احساس وانتخاب های اگاهانه تزیین میکنیم ،میبخشیم ودر زمان حال فقط زندگی میکنیم وبیشتر هوای خودمونو داریم وبراش ارزش قایل هستیم واجازه نمیدیم علف های هرز به سرزمین زیبامون راه پیدا کنه ،باید دقیق این درس رو انجام داد تا معنی دقیق نظم وارامش وشادی وثروت ولذت پاکی وزلالی سرزمین وجود را با عالیترین اگاهی ها وفرکانس ها درک کرد

 4. خورشید آذر ۲۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  درود بر شما

  مقاله بسیار عالی،کاربردی و کاملی بود
  سپاس از شما

  اما همونطور که خودتون هم اشاره فرمودید باید هرازگاهی تکرار شه

  اگ به صورت یک کلیپ و یا ویس هم سا خته شه و در سایت قرار بگیره بینهایت بهتر و کاراتر هم عمل خواهد کرد

  با تشکر فراوام

 5. mohamadreza6328 آذر ۲۳, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  من تا قبل ازینکه این مطلب رو بخونم فکر میکردم خلیلی ذهنم آرومه اما دیدم نخیییراصلا هم اینطوری نیس من فقط ظاهر کار رو میدیدم از باطن کار بی اطلاع بودم.مرسی از مطالب خوبتون

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.