مدیریت، سوء مدیریت

مدیریت، سوء مدیریت :  افراد ثروتمند در مدیریت پولشان خبره هستند، افراد فقیر در سوء مدیریت پولشان خبره هستند.

 • چرا پول های من زود تمام می شوند؟
 • چطور می توانم هم خوب پول خرج کنم و هم پولهایم تمام نشود؟
 • افراد موفق و ثروتمند چطور پول خرج می کنند؟

دوباره به وسط ماه نرسیده پول های من تمام شد. مگر من چه چیزی خریده بودم که انقدر زود حقوقم تمام شد؟ این جمله ای بود که نزدیک به اواسط هر ماه با شکایت و غرغر به خودم می گفتم. درامدم تمام شده بود و وقتی نگاه می کردم چیز خاصی نخریده بودم که بگویم برای آن سرمایه گزاری کرده بودم. دیگر ادامه این وضع برایم غیر ممکن بود و من باید می فهمیدم که این مسئله از کجا در حال آب خوردن است! تصمیم گرفتم تا چند روز هر خرجی که می کنم را در یک دفترچه یادداشت بنویسم تا بفهمم این این پول ها صرف چه چیزی می شود. بعد از چند روز از انجام اینکار به مسئله جالبی رسیدم و آن این بود که…

 

اگر شما هم نمی دانید چرا مخارجتان هرگز تا انتهای ماه برایتان ماندگاری ندارد با ما جواب این سوالتان را در پادکست های دنیای ثروت پید

سوء مدیریت مانند سوء هاضمه در بدن انسان یا حیوان حالتی است در پیکره‌ی  مدیریت که به علت ورودی‌های نامناسب سایر اجزاء دچار اختلال می‌شوند. سوء مدیریت عملی ناآگاهانه است که مدیر بر اساس مجموعه‌ی عواملی چون کمی دانش، نگاه غیر تخصصی،  کمدداشت منابع اصلی سازمان، ریسک ناپذیری یا ریسک پذیری خارج از قاعده، ورودی‌های نامناسب، پردازش های غلط، استفاده از تکنولوژی‌های نامناسب، نداشتن استراتژی، طرح‌ریزی استراتژی‌های غلط و درگیری در عملیات به جای اهداف کلان سازمانی، عدم شناخت جامعه‌ی مخاطب، عدم شناخت فرصت‌ها بالقوه و بالفعل داخلی و خارجی، کم اهمیت جلوه دادن تهدیدهای بالقوه و بالفعل داخلی و خارجی، کارگزینی و به کار گماری اشتباه، چیدمان افقی و عمودی غیر علمی، جایگزینی روابط بر ضوابط، دخالت در فرایند گردش کارها به جای نظارت، غرق شدن در امور جزیی، عدم شناخت سایه‌ی سازمانی، عدم بهره گیری از نتایج تحلیل‌های حاصل از خروجی‌ها و … اتفاق می‌افتد.

مطالب مرتبط :

 

دانلود فایل

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۱۶:۱۰:۲۶ +۰۰:۰۰آبان ۱۹ام, ۱۳۹۶|پادکست|۳ نظر

۳ نظر

 1. سید اصغر موسوی آذر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام خدا قوت
  بله این صحبت شما کاملا تو زندگی منم روخ داده و و پولم هزینه کارای بی ثمر و الکی میردم و خورد خورد از دستشون میدادم و حساب کتابشونو نداشتم و حالا یاد گرفتم مدیرت کنم حتی روی پول خوردهام بازم ممنون و سپاسگزارم ازتون

 2. aalk2639 آبان ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  بسیییار مفید و عااالی بود

 3. aalk2639 آبان ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  بسیلر مفید و عاااالی بود

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.