موج سینوسی

موج سینوسی : موج سینوسی چیست؟

این موج چه تاثیری در رسیدن ما به خواسته هایمان دارد؟

ما چطور می توانیم از جذب این موج مخرب خود را حفظ کنیم؟

تا به حال حتما در مورد موج سینوسی بارها شنیده اید. موجی که با حالتی متناوب در حال حرکت می باشد و تا جایی که طول موج ادامه دار باشد این حالت تناوبی هم ادامه دار خواهد بود. نکته جالب اینجاست شکل تناوبی این موج برای بیشتر انسانهایی که متحمل شکست می شوند نیز در رفتارها و تصمیم گیری هایشان دیده می شود می شود. این دسته از افراد ( در داستان ۳ زندگی متفاوت بخش اول ) با یک اتفاق خاص، مثلا دیدن شخصی موفق یکدفعه تصمیم به تغییر زندگی و جذب اتفاقات خوب می گیرند و با اشتیاق بسمت خواسته هایشان حرکت می کنند تا پای در دنیای ثروت بگذارند. تا اینجای کار همه چیز خوب است و اشتیاق حاصل از اتفاق، شخص را بسمت برنامه ریزی هایی که نوید از رسیدن به دنیای ثروت است سوق می دهد ولی فردا و فرداهای آن روز، این انرژی کمتر و کمتر شده و شخص را از هدفش دور می نماید تا آنکه اشتیاق جذب رویا از دست رفته  و او به زندگی عادی بر می گردد. آنگاه چند وقت بعد باز با اتفاق یا موضوع هیجان انگیز این انرژی بار دبگر احیا شده و تمام مراحل قبل از نو تکرار می شود و این روش آنقدر تکرار می شود که دیگر هیچ محرکی برای فرد هیجان انگیز نخواهد بود. روی که مرگ رویاها می توان آن را نامید، روزی که انسان دچار موج سینوسی در افکار و رفتارش شده است.

به راستی چه دلیلی برای این موضوع وجود دارد که انسانها نمی توانند در مراحل تصمیم گیری دارای ثبات باشند؟ آیا می توان گفت بسیاری از افراد، طالب جذب موفقیت در زندگی خود نیستند؟ یا اینکه دوست ندارند که در زندگیشان موفقیت را تجربه کرده  و پای در دنیای ثروت قرار بدهند؟ ویا اینکه اشخاص بخاطر شکست هایشان دست از خواسته ها می کشند؟

بدون شک، نه من و نه شماهیچ انسانی را نمی شناسید که عاشق شکست و رنج و فقر در زندگی اش باشد و همه دوست دارند به حد اعلای کمال و موفقیت در زندگیشان برسند. هیچ انسانی هم وجود ندارد که قدرت تحلیل مسائل را نداشته باشد زیرا خداوند متعال ذهن خلاق را در وجود همه انسانها قرار داده است.

پس دلیل شکست ها در کدام قسمت نهفته است چیست و چطور می توان آن را حل کرد؟ چطور می توان از موج سیسنوسی نجات پیدا کرد و به سر منزل مقصود که جذب دنیای ثروت در زندگی است رسید؟

با من همراه باشید تا با شناخت این موج مخرب بتوانید از آن دوری کنید و هرآنچه می خواید را در دنیای ثروت و موفقیت جذب کنید.

مطالب مرتبط :

دانلود مستقیم فایل صوتی

بخش اول
<h4″>ویدئو بخش اول

<h4″>ویدئو بخش دوم

۶ نظر

 1. رضا خرداد ۱۴, ۱۳۹۹ در ۸:۵۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  نفرمودید که چگونه ضمیرا ناخداگاه را باخود همراه کنیم لطفا راه کار را بفرماید
  ممنون میشم

  • علیرضا محمدی خرداد ۱۹, ۱۳۹۹ در ۹:۵۲ ب.ظ - پاسخ دادن

   با سلام
   لطفا با تلفن پشتیبانی برای توضیحات تکمیلی تماس بگیرید

  • علیرضا محمدی مرداد ۱۲, ۱۳۹۹ در ۱:۴۷ ب.ظ - پاسخ دادن

   درود و ادب
   برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر برای سوالتان لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۹۴۰۱۷۵۹

 2. سید اصغر موسوی آذر ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام خدا قوت و ممنونم بابت این ویس فوق العادتون واقعه خیلی زیبا توصیف کردی باورهای مارو که چه تفاوتی با اهداف واقعی ما داره و چرا ضمیر نخدگاه اجازه نمیده به مراحل بالا بره بخاطر وردیهاو چقدر خوب میشد که کاملتر در مورد راه حل و همراه کردن ضمیر ناخودگاه با افکار اصلیم میکردی که بتونیم مسیرمونمو هموار کنیم تا رسیدن به اهدافمون ممنونم و سپاسگزارم

  • pary_venus64 آذر ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۰ ق.ظ - پاسخ دادن

   درود بر همگی
   بسیار فوق العاده بنده خودم یکی از تجربه کنندگان این موج بودم و کاملا روندی که اینجا توضیح داده شده رو تجربه کردم در واقع مرگ رویا ها بدترین اتفاقی است که میتونه برای یک انسان بیفته و بسیار سپاسگزارم به خاطر این ویس به شدت کاربردی و البته به دوستان برای استفاده بیشتر و لذت بردن عمیق تر از موضوع دوره روند خلق رویاها رو پیشنهاد میکنم بنده به شخصه تا به حال همچین دوره کاربردی و به شدت با کیفیت رو ندیده بودم.امیدوارم همگی توفیق استفاده از این دوره نصیبشون بشه واقعا دریچه جدیدی در زندگیتون باز خواهد شد.

  • pary_venus64 آذر ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۲ ق.ظ - پاسخ دادن

   بنده با توجه به این مطلب که خودم با این موضوع دست به گریبان بودم بهتون دوره روند خلق رویاها رو پیشنهاد میکنم به نظر اگر واقعا متعهد به موفقیت رسوندن خودتون باشید فوق العاده کاربردی هست

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.