قانون غربال

قانون غربال : تا به حال اسم قانون غربال را شنیده اید؟

دانستن قانون غربال به چه صورت می تواند برای جذب و ورود ما به دنیای ثروت و موفقیت یاریمان کند؟

آیا می دانستید این قانون یکی از دلایل شکست و جذب تمامی انسان ها و مانعی برای وردشان به دنیای ثروت و موفقیت است؟

 

همونطور که می دانید غربال یک وسیله است که از آن برای جدا کردن برخی مواد خاص از برخی دیگر مواد مورد استفاده قرار می گیرد، ولی جالب اینجاست که این قانون می تواند افراد و آرزو هایشان را هم غربال نماید.

شاید برایتان جالب باشد که تقریبا از هر ۱۰۰نفری که یک کسب و کار خاص را شروع می کنند ۹۵ نفر آنها طی  همان سال های اول شکست می خورند، یا از هر ۱۰۰ نفری که در یک مدرسه یا کلاس درس می خوانند به طور متوسط فقط ۵ نفر آنها موفق می شوند تا تحصیلاتشان را تا مدارج بالای علمی ادامه بدهند و جذب دنیای ثروت و موفقیت را در عمل انجام دهند.

این نسبت تقریبا در تمامی کسب و کارها و تصمیمات مهم زندگی هرکسی وجود دارد، یعنی شما از هر صد تصمیم و برنامه ای که برای موفق شدن در یک زمینه ای خاص بطور مثال موفق شدن در افزایش ۳ برابری درآمدتان، ارتقاع شغلی، خرید خانه و… دارید فقط ۵ تصمیم می توانید شما را به مرحله عملی شدن خواسته هایتان برسانید.

 

اما اکثر انسانها بخاطر ذهن منفی که ارتعاش های مخرب دارد در همان ۱۰ تصمیم اول که با شکست مواجه می شوند،  جا زده و هدفی هدفشان را رها می کنند در حالی که نمی دانند شایدتصمیمات بعدی آن ها را به موفقیت و دنیای ثروت برساند و این دلیل شکست ۹۵% افرادی است که به علت نداشتن اطلاع در این زمینه جزو بخش اول مربوط به داستان ۳ زندگی متفاوت قرار گرفته و برای همیشه از جذب دنیای ثروت و موفقیت خود را محروم می سازند.

شما اکنون می دانید که تصمیم های شما  غربال می شوند و فقط ۵ عدد از آنها شما را به مقصد مورد نظرتان برسانند و این امر هم درصورتی ممکن است که شما بر روی ارتعاش باور های خود کار کرده باشید.

 

اکنون که دیگر این قانون را می دانید برای با آن چه راهکار مناسبی دارید؟

بنظرتان چطور می شود در دام قانون غربال گیر نیفتاد؟

جواب بسیار ساده تر از آن چیزی که فکرش را می کنید است و هربار که دچار نا امیدی می شوید از خودتان بپرسید نیفتادن در دام غربال و رد شدن از آن چه موفقیت هایی را می تواند برایتان به ارمغان بیاورد؟

و یا اینکه من می خواهم جز کدوم دسته باشم؟ آن ۹۵% که در همان تصمیم های اول جا می زنند ودر دام  غربال می افتند یا آن ۵% که می مانند و با جذب کلیدهای دنیای ثروت، به موفقیت افسانه ای دست پیدا می کنند؟

 

فراموش نکنید که خداوند متعال مکانیزم  این جهان را به گونه­ای آفریده است که هر کسی که بتواند از این غربال رد شود، به ازای ایستادگی و مقاومتی که می کند پاداش های عظیمی عطا می­نماید.

نمونه این پاداش ها را  شخصی به نام ادیسون آن را دریافت کرد.  او هنگامیکه قصد داشت لامپ را اختراع کند حدود ۱۰۰۰ تصمیم برای اختراع لامپ گرفت که ۹۹۹ تصمیم راه حل موردنظر نبود وادیسون را به مقصد دلخواهش نرساند اما ایستادگی اش باعث شد تا غربال نشود و به موفقیت دست یابد. هنگامیکه از او سوال شد که چرا از این همه شکست نا امید نشدی؟ او گفت: من شکست نخوردم و  فقط راه هایی را رفتم که به اختراع لامپ ختم نمی شد. و سرانجام توانست با این ارتعاش درست فکری نامش را در تاریخ برای همیشه جاودانه کند.

نمونه­ی دیگر از کسانی که توانست قانون غربال را درک کند، شخصی بود به نام سرهنگ ساندرز که اسمش را  با مرغ کنتاکی  معروفش می شناسند. ایشان فردی بود که دستور پخت مرغ را به بیش از ۱۰۰۰ رستوران برد و کسی قبول نکرد تا اینکه شخصی پذیرفت و توانست دستور مرغش را اجرا کند و یکی از موفق ترین و ثروتمند­ترین افراد عصر حاضر خودش شود.

 

پس از این به بعد هنگامیکه تصمیمی گرفتید و شکست خوردید یا بهتر بگویم که راهی رو رفتید که شمارا به مقصد مورد نظر نمی رساند کافیست از خودتان سوال کنید:

آیا من دارم در تله غربال می افتم؟

بعد از گذشتن از این تله چه پاداشی از جهان و خداوند می گیرم؟

اکنون که دیگر شما می دانید که چرا کسب و کارهای زیادی طعم شکست را تجربه می کنند، چرا بسیاری از آنها موفق نمی شوند، و چرا تعداد افراد موفق در اطراف ما بسیار اندک است.

امیدوارم چندین بار این مقاله را مطالعه کنید تا خوب و کامل درکش کرده و ملکه ذهنتان کنید  تا  در  موقعیت های مختلفی که ممکن است در خطر افتادن در تله غربال باشید آگاه شوید و تصمیم درست را بگیرید تا به جهان اثبات کنید که شایستگی دریافت پاداش یا همان رسیدن به مقصد مورد نظر که ورود به دنیای ثروت و موفقیت است را کاملا دارا هستید.

در آخر از شما خوانندگان عزیز دو سوال دارم؟

آیا افراد دیگری را در اطرافتان یا مثال­های دیگری را در کتاب ها می شناسید که با نیفتادن در این تله توانستند شایستگی هایشان را اثبات کرده و پاداش خود را با پا گذاشتن به دنیای ثروت و موفقیت دریافت کرده باشند؟

آیا خودتان تا به حال در این تله افتاده­اید؟

 

باتشکر

مهدیار عربی از تیم دنیای ثروت

 

بازنویسی علیرضا محمدی

 

 

امیدوارم این اصول را با دقت هرچه تمام تر در زندگی خود  اجرایی کرده و بتوانید با جذب دنیای ثروت و موفقیت جهانتان را زیباتر خلق کنید.

مطالب مرتبط :

۲ نظر

  1. pary_venus64 آذر ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۳ ق.ظ - پاسخ دادن

    با عرض سلام و خدا قوت و تشکر از مقاله خوبتون من چندین بار مقاله رو خوندم چون خودم شرایط مشابه رو تجربه کردم و به یقین قانون غربال دقیقا از قوانین صادق در دنیای موفقیت هست اینکه پای ارتعاش و باور خودت به کاری و چیزی که میخای ایستادگی کنی امیدوارم در غربال های پیش رو زندگی خودم و همه دوستان سربلند بیرون بیایم

    با سپاس فراوان

  2. سید اصغر موسوی آذر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰ ق.ظ - پاسخ دادن

    سلام خدا قوت و منونم از بابت این مطلب بسیار ارزنده من هم چندین بار تو کارای مختلف تو دام این غربال افتادم اما هنوز امیدوارم که کار جدیدی انجام بدم و صبور باشم تا به موفقیت برسم و خیلیارو دیدم که این غربال رو رد کردن و موفق شدن و دقیقا مطالب شما صدق میکنه سپاسگزارم

ثبت ديدگاه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.